Відбувся випуск «Школи муніципального розвитку», реалізованої за підтримки МIM

23 грудня 2020

19 грудня учасники «Школи муніципального розвитку» в Полтаві завершили навчання! Останнім етапом цієї дистанції в 6 модулів був захист проєктів з розвитку рідного міста.

Коли влітку в Полтаві стартувала «Школа муніципального розвитку», у нас не було жодних сумнівів, що ми підтримаємо цей проєкт!

«Країні потрібні кваліфіковані управлінці, ми в цьому абсолютно впевнені. Саме тому ми вирішили передати знання з муніципального менеджменту, регіонального маркетингу, управління змінами тощо учасникам «Школи муніципального розвитку» в Полтаві», – зазначила Ірина Тихомирова, Президент Бізнес-школи МІМ.

«Школа муніципального розвитку» – це освітній проєкт, мета якого – системна та комплексна підготовка майбутніх депутатів місцевих рад на Полтавщині.

В межах заключного шостого модулю, який відбувся в грудні, Олексій Виноградов, Віце-президент Бізнес-школи МІМ, розповів учасникам про муніципальний маркетинг, а Олександр Сударкін, директор програм МВА, присвятив свій блок лідерству та комунікаціям в муніципальному управлінні.

«Нам дуже приємно брати участь в такому проєкті, адже МІМ багато зусиль вкладає у створення в Україні критичної маси молодих людей, які можуть направити свою енергію на позитивні зміни. Я впевнений, що ті знання і навички, які учасники отримують в межах цього проєкту, точно допоможуть їм просувати власні ініціативи, які змінять Полтаву та Україну на краще. Приємно розуміти, що ми також доклали зусиль до цього», – відзначив Олексій Виноградов.