Відгуки слухачів про pre-MBA Бізнес-аналіз – програму для амбітних підприємців і тих, хто хоче започаткувати власну справу

29 березня 2023

Минулого року до оновленого портфелю програм Pre-MBA від МІМ увійшов «Бізнес-аналіз», націлений переважно на розвиток «хард скіллз». Перша група, яка вступила на цю програму, за пару місяців вже завершить навчання і захистить свої випускні роботи. Ми поспілкувалися зі слухачами про їхні враження від навчання і кому, на їхню думку, варто йти на «Бізнес-аналіз».  

Іван Кравченко очолює підрозділ бізнес-аналітики в ІТ-департаменті фармацевтичної компанії «ACINO», чимало топ-управлінців якої закінчували різні програми в МІМ.

- Для мене особисто ця програма реалізовує два інтереси – корпоративний і особистий, бо я рано чи пізно дійду до своєї справи. З одного боку, я розумію, як функціонує бізнес, однак у мене були фрагментарні знання. На програмі “Бізнес-аналіз” я отримую системні знання про функціонування бізнесу. У компанії, де я працюю, я вже можу зрозуміти і поєднати між собою декі точки або процеси, які пересікаються, і це мені допомагає. Я розумію, де іноді треба глянути ширше, а де глибше.

Я би порадив навчання на програмі “Бізнес-аналіз” власникам маленьких і середніх бізнесів, які хочуть зростати. Ця програма дуже допоможе зрозуміти, як правильно налаштувати свій бізнес, щоб він жив і розвивався, а також працювати з податками. Як на мене, це найперше для підприємця у МСБ з амбіціями. 

Якщо мене спитають чи рекомендую я програму “Бізнес-аналіз”, моя відповідь – однозначно так. Особливо тим, хто вже розпочав і хоче зростати, і тим, хто лише планує відкрити бізнес. У програмі є багато корисних речей, і перед тим як робити власні помилки в бізнесі, можна отримати якісну освіту і бути більш досвідченим і готовим до викликів і перешкод. Інвестиції в навчання дозволяють зекономити в майбутньому набагато більше – за рахунок того, що людина не зробить якихось помилок.

Олена Коваль, яка навчається в тій самій групі, працює під керівництвом Івана Кравченка. Разом вони планують писати дипломну роботу на матеріалі своєї компанії «ACINO». Олена теж зробила акцент на тому, що завдяки навчанню на програмі “Бізнес-аналіз” фрагментарні знання перетворилися на системні.

- Я бізнес-аналітик, але в ІТ, у цій сфері бізнес-аналіз більше стосується змін, управління проєктами і впровадження систем. Мені хотілося дізнатися більше про бізнес як такий, про фінансову складову, маркетингові речі, про налаштування продуктів, вивід на ринок – про все те, що якраз було на програмі “Бізнес-аналіз”. Як бізнес-аналітик в ІТ, який веде проєкти, в принципі, знаю ті глобальні процеси в компанії, які ми автомтизуємо. Але частина процесів залишається поза моєю увагою. Навчання в МІМ дає змогу дізнатися більше про бізнес-складову компанії. 

 

Всі програми pre-МВА: «Бізнес», «Лідерство»та «Бізнес-аналіз» стартують 19 квітня. Дізнатися деталі можна за номером +38 067 339-80-55 (можливе спілкування в месенджерах Viber, WhatsApp, Telegram).

Якщо ви хочете більше дізнатися про оновлений портфель програм pre-МВА, завітайте на нашу онлайн презентацію, яка відбудеться 11 квітня о 9.30.
Обов’язково зареєструйтеся: https://mim.kyiv.ua/register-event?id=290. Посилання на ZOOM буде надіслано на вашу електронну адресу (перевірте кошик Спам).