Відкриття програми pre-MBA «Управління фінансами»

14 травня 2018

11 травня відбувся старт останньої програми pre-MBA весняного набору - pre-MBA «Управління фінансами».

Програма направлена на підготовку власників бізнесу та керівників нефінансових підрозділів організацій, яким бракує знань з фінансового менеджменту. Зокрема протягом наступних 6 місяців слухачі програми навчаться робити оцінку і прогноз фінансового стану підприємства та ефективно використовувати ресурси для забезпечення високої фінансової стійкості компанії.

Окрім теоретичного підґрунтя, яке викладають провідні фахівці у сфері фінансів, слухачі зможуть осягнути роботу практичних інструментів, виконуючи завдання та розглядаючи реальні бізнес-кейси. Закріпити отримані знання допоможе комп’ютерна симуляція Management Game. Вона розроблена у Центрі інтерактивних комп’ютерних симуляцій Carnegie Mellon University (США) і викладається у міжнародному і локальному форматах.

«Успіх починається з цікавості, жаги до знань, запитань та пошуку відповідей на них. – зазначила Президент Бізнес-школи МІМ Ірина Тихомирова, звертаюсь до слухачів програми. - Ставте питання. Хто знає, можливо ці запитання допоможуть вам не лише знайти вірне рішення, а й докорінно змінити своє життя».

Програм pre-MBA передбачені для розвитку функціональних компетенцій управлінців та підприємців, мають тривалість від 6 до 9 місяців та допомагають значно поглибити свої знання у таких напрямках як: маркетинг, менеджмент та лідерство, фінанси, управління бізнес-процесами. Ще одна програма, pre-MBA «Бізнес», дозволяє охопити усі вищезазначені сфери та систематизувати свої знання в більш широкому сенсі.

Набір на програми pre-MBA відбувається двічі на рік, весною та восени. Зазначимо, що набір до осінніх груп вже розпочато. Для тих, хто записується на участь заздалегідь, діють спеціальні умови раннього бронювання – знижені ціни на навчання.