Вдячність за вакцинацію: слухач МІМ Олег Хардін дарує щепленим шкарпетки власного виробництва

02 вересня 2021

– Я зацікавлений в тому, щоб люди були здоровими, мали роботу і заробіток, щоб працювало виробництво, розвивався бізнес, а я міг виконувати свої зобов’язання перед партнерами і державою, – говорить засновник компанії Premier Socks, слухач програми SE MBA, Олег Хардін.

Ідея підтримати тих, хто прийняв рішення на користь вакцинації, виникла в Олега після того, як він щепився сам. Сподівався, що вчинок стане прикладом для співробітників, але побачив настороженість людей, підігріту різноманітними упередженнями та відсутністю інформації. Це наштовхнуло на пошук  способів, як підтримати тих, хто вакцинувався, і зацікавити тих, хто вагається.

За принципом “думай глобально, дій локально” Олег вирішив підтримати вакцинованих у Мачухівській та Щербанівській громадах, що поруч з Полтавою – там знаходяться виробничі потужності підприємства Premier Socks.

– В інтернеті багато “фахівців”, які вважають, що вакцинуватися не треба. Своїми “порадами” вони не обійшли й мою ініціативу. Особисто я ніколи не раджу, як лікуватися чи як будувати дім, оскільки фінансист за освітою. Я вважаю, що кожен має займатися своєю справою і давати оцінку, базовану на фактах. Медичні працівники і Міністерство охорони здоров’я є відповідними фахівцями і заслуговують на довіру, – говорить Олег Хардін.

Частина співробітників на підприємстві отримала свої вакцини організовано – кілька разів приїздили бригади. До того ж, крига поступово скресає і серед тих, хто не визначився, щодня з’являється кілька охочих вакцинуватися. Їх підвозять до амбулаторії та забирають транспортом організації.

За словами Олега Хардіна, після запуску ініціативи він отримав кілька дзвінків від приватних клінік Полтави, які роблять щеплення, – там готові навіть купувати шкарпетки у Premier Socks і таким чином  власними силами поширювати  ініціативу. Олег сподівається, що цей досвід розповсюдиться й на інші області – ідею попередньо погодився підтримати виробник із Житомира, також у планах – запросити інших колег по галузі.