Велика ремобілізація – тектонічні зрушення, які можна використати для кращого майбутнього. Марк Еспозіто у проєкті ReІnforceUA від МІМ

20 вересня 2022

Криза останніх років, яку переживає людство спочатку через пандемію ковіду, а тепер через фактор війни, спричинила тектонічні зрушення у суспільстві і поставила низку завдань для подальших перетворень.

Доктор Марк Еспозіто - наступний спікер, з яким зустрінуться учасники проєкту ReІnforceUA 21 вересня. Він визнаний світовий ідейний лідер у питаннях, пов’язаних із Четвертою промисловою революцією, змінами та можливостями, які технології приносять у різноманітні галузі, а також  співзасновник і головний спеціаліст з навчання в Nexus FrontierTech, підприємстві зі штучного інтелекту.

В основу онлайн-лекції ляжуть тези, які викладені у книзі «Велика ремобілізація», яка готується до друку в 2023 році. Отже українська аудиторія отримає змогу дізнатися першими про дорожню карту для сталого майбутнього.

Еспозіто через свої праці сподівається допомогти лідерам з розробкою кращих глобальних систем. «Велика ремобілізація» - це ідеї для нового шляху до більш життєздатного, стійкого та справедливого світу. Задля того, щоб його пройти, суспільства, економіки, підприємства та окремі люди мають зрозуміти, які зміни відбулися протягом лише останніх кількох місяців. «Велика ремобілізація» синтезує думки світових експертів, щоб розробити життєздатну формулу відновлення.

Заплануйте собі вечір 21 вересня для зустрічі з Марком Еспозіто та долучайтеся до дискусії, ставте питання і дізнавайтеся більше, як сучасні процеси відобразяться на реаліях України. Початок – о 18.00 за Києвом.  Реєстрація за посиланням: https://reinforceua.com/lectures/21

Доктор Еспозіто є професором бізнесу та економіки в Міжнародній бізнес-школі Hult і у департаменті безперервної освіти Гарвардського університету. У Гарварді він працював співкерівником інституційної ради програми мікроекономіки конкурентоспроможності (MOC) в Інституті стратегії та конкурентоспроможності Гарвардської школи бізнесу під керівництвом професора Майкла Портера. Він є автором/співавтором понад 150 публікацій, 12 книг, серед яких 2 бестселери Amazon: Understanding how the Future Folds (2017) і The AI Republic (2019). Його остання книга «The Emerging Economies under the Dome of the Fourth Industrial Revolution» вийшла у співавторстві з доктором Амітом Капуром у серпні 2022 року для Cambridge University Press. Наступна книга «The Emerging Economies under the Dome of the Fourth Industrial Revolution» у співавторстві з доктором Олафом Грот і доктором Теренс Це вийде у лютому 2023 року.