Весняний старт: слухачі програми pre-MBA «Бізнес» розпочали своє навчання

05 квітня 2018

30 березня почали своє навчання у Бізнес-школі МІМ учасники програми pre-MBA «Бізнес», першої з весняних програм pre-MBA.

Протягом наступних 9 місяців слухачі програми будуть осягати сучасні знання про управління компанією та оволодіють ключовими бізнес-компетенціями, необхідними ефективному керівнику.

Програма pre-MBA «Бізнес» складається з 9 модулів. Останній з них є унікальним для українського ринку бізнес-освіти. Це комп'ютерна симуляція, розроблена спільно з Carnegie Mellon University (США). Вона дозволяє закріпити засвоєні знання в ігровій формі та отримати практичне розуміння того, як ті чи інші дії управлінця здатні вплинути на фінансові показники бізнесу.

За сформованою у Бізнес-школі традицією, привітати слухачів програми з початком навчання та познайомити з викладацьким складом прийшли керівники МІМ - Президент Ірина Тихомирова і Віце-президент Олексій Виноградов.

Звертаючись до аудиторії, Ірина Олегівна зазначила, що переваги бізнес-навчання не обмежуються новими знаннями. Подальше знайомство учасників групи один з одним, спільне формальне та неформальне спілкування, робота над проектами створюють міцний фундамент для професійного розвитку у майбутньому. Саме тому випускники MIM підтримують спілкування багато років після випуску.

Програма pre-MBA «Бізнес» - перша з п'яти програм весняного набору. Вже 13 квітня стартують групи «Маркетинг» і «Менеджмент та лідерство», 20 квітня - «Управління бізнес-процесами», а 11 травня - «Управління фінансами». Запис на участь в них поки що відкрито.