Видавництво Springer опублікувало книгу, співавторами якої є МІМівці

09 липня 2018

Нещодавно друком вийшло видання «Business and Society. Making Management Education Relevant for the 21st Century». Книга є результатом кількарічного дослідження в 11 країнах світу, зокрема і в Україні, метою якого було визначення з одного боку поточних та майбутніх потреб корпоративного світу, а з іншого – готовності бізнес-шкіл задовольняти ці потреби.

Розділ, який має назву «Management and Leadership Development Needs: The Case of Ukraine», підготували МІМівці, Президент Бізнес-школи Ірина Тихомирова та викладач, доцент кафедри бізнес-адміністрування, к.е.н., бізнес-консультант зі стратегічного планування, маркетингу та бренд-менеджменту Вадим Савельєв.

«Наш розділ про Україну. Це завершення майже дворічного дослідницького проекту. Тепер ми маємо право офіційно презентувати результати. Обов'язково зробимо це в МІМі», - прокоментувала вихід книги Ірина Тихомирова.

Основні виклики, виявлені під час проведення досліджень, що передували написанню книги, є спільними для усієї бізнес-спільноти. Як зазначила у своєму інтерв’ю співредактор видання Аленка Брачек Лалич, ці виклики можуть бути розділені на три основні групи: негативні демографічні тенденції; четверта промислова революція; зміна споживацької поведінки та потреб клієнтів.

Книга «Business and Society. Making Management Education Relevant for the 21st Century» опублікована всесвітньо відомим та шанованим у наукових колах видавництвом Springer International Publishing.