Відбувся шостий Форум спільноти випускників МІМ-Київ МІМ-Weekend 2016

15-17 липня відбувся шостий Форум спільноти випускників та слухачів бізнес-школи МІМ-Київ – MIM-Weekend 2016. Мета події – обговорення стратегічних орієнтирів для бізнесу, підтримка розвитку випускників школи та їхніх зв’язків, сприяння розвитку дружнього бізнес-середовища в цілому.

22 липня 2016

Цього року подія об`єднала більше 160 учасників. Серед них – випускники та слухачі школи різних років, спікери та тренери. GO GLOBAL – така тематика склала основу програми Форуму MIM-Weekend 2016.
Спеціальним гостем Форуму став Роман Ващук – Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні. Звертаючись до МІМівців, пан Посол наголосив на важливості співпраці для розвитку українського бізнесу у його міжнародному аспекті та подолання корупції в Україні спільними зусиллями.
Серед спікерів цьогорічного заходу – відомі експерти та представники бізнесу: Сергій Гайдай, Катерина Костерева, Густав Водічка, Андрій Федорів, Френк П`юселік, Ірина Золотаревич, Лейла Алієва, Олександр Сударкін, Олексій Ключник, Світлана Аленіна, Юрій Зузанський, Костянтин Круглов, Андрій Длігач, Ігор Білиць та іноземний гість, декан Adizes Graduate School (США) – Віргініюс Кундротас. Панельну дискусію про нові виклики для бізнесу провели Денис Довгополий, Максим Бахматов, Юрій Сивицький. Ігор Степанов та Марічка Артиш презентували бізнес-ігри.
Дмитро Дікусар та Dance Art Academy провели для учасників танцювальний зірковий майстер-клас, а тренер Павло Коробчанський виступив з тренінгами – «Практики з закритими очима», «Робота з обмеженнями».
Дар’я Манжарова, директор зі зв’язків з випускниками МІМ-Київ, організатор Форуму: «Твоє середовище – простір тих, завдяки кому ти розвиваєшся, надихаєшся, виходиш на нові рівні. Тих, хто розширює твої можливості завдяки своїм. Розвиток такого простору довіри, сприяння обміну досвідом та відносинам у ньому – чи не найцінніше, що можна зробити для спільноти МІМ-Київ та для бізнес-середовища України в цілому. Адже все дійсно велике робиться тільки разом».

Організатори Форуму висловлюють подяку друзям за підтримку: Асоціації Податки України, ТМ Савін продукт, Євросувенір,Book24, Red Lynx Production, The GATE, СПЕЦВІК, Як на крилах, САН ІнБев Україна, Союзкондитер, Желток, Аrchers, Quest event, Dance Art Academy.