Відкриття програми навчання менеджерів групи компаній Vitagro

12 лютого 2016

29 січня відбулося відкриття корпоративної програми навчання бізнес-школи МІМ-Київ для менеджерів агрохолдингу Vitagro. Програма, розроблена відповідно до запитів та особливостей роботи команди Агрохолдингу. Навчання працівників буде відбуватись безпосередньо в місті Хмельницький, на території якої і розташовані основні потужності компанії.

А щоби дізнатись більше про цілі та очікування від навчання, ми поспілкувались із Почесним Президентом групи компаній Vitagro, депутатом Верховної Ради України Сергієм Лабазюком:
- Скажіть, що стало головною мотивацією для того, щоб відправити працівників на корпоративну програму навчання до МІМ-Київ?
- Бажання розвивати компанію, бажання розвивати людей, відповідно – щоб вони комфортніше себе почували в сучасному середовищі, а для цього однозначно потрібен ріст. Не кожен з них сам знає, куди рухатись, саме тому ми обирали школу, яка би їм відкрила саме ті ворота, які необхідні кожному з них особисто і в цілому нашій компанії.
- Ініціатива щодо навчання йшла від працівників, чи, все-таки, від керівництва?
- На жаль, не зовсім від працівників. Можливо від окремих, і якраз саме від тих, які нещодавно приєдналися до команди. Вони прийшли із новим поглядом, і ще не встигли зануритися в існуюче середовище до кінця, тож вони провели певну діагностику актуального стану речей і стали співініціаторами цього навчання. А я особисто виношував цю ідею вже декілька років, тому сподіваюсь, що це намагання буде результативним.
- Що Ви розумієте під «результативним»?
- Однозначно, це не лише мотиваційний чи матеріальний результат. За п’ять останніх років компанія збільшилась в розмірі, в об’ємах і в якості, так що перед нами наразі стоять глобальні задачі. Я пам’ятаю, як ще у школі нам говорили, що кожна людина може набагато більше, ніж вона думає. Існує лише невелика кількість людей, таких як Юлій Цезар, які використовували ширше свої можливості. Ще тоді я зрозумів, що треба ставити, здавалось би, нереальну ціль, аби досягти чогось насправді визначного. Результатом цього навчання я бачу правильну постановку цілі та визначення місії, яку буде реалізовувати вся команда.
- Якби Вас попросили дати пораду тим, хто буде навчатись на корпоративній програмі, як би вона звучала?
- На цій програмі будуть навчатись настільки різні люди, що кожному треба давати індивідуальну пораду. Серед них буде мій рідний брат, для нього я би хотів, щоб отримані знання та навички допомогли по новому поглянути на бізнес процес та спираючись на сучасні методи управління побудувати більш ефективну та системну компанію. Також, вважаю, що ця програма має дати змогу навчитися так організовувати свою роботу, щоб отримувати від неї моральне задоволення. Всім учасникам, я би порадив серйозно віднестися до навчальної процесу та в результаті знайти своє зерно розвитку та успіху нашої спільної справи – побудови аграрного холдингу світового рівня.