Викладач ділової англійської мови МІМ-Київ Ігор Гнатюк здобув First Certificate for Teachers of Business English від LCCI

02 липня 2016

Відтепер усі, хто навчається або планує стати слухачем навчальних програм МІМ-Київ, можуть бути ще більш упевненими у якісному і професійному викладанні курсу іноземної мови – свою кваліфікацію викладачі підтверджують на міжнародному рівні. Так, раді повідомити, що нещодавно викладач ділової англійської мови МІМ-Київ Ігор Гнатюк (з більш, ніж 25-річним стажем, один з тих, хто працює у МІМі з часу відкриття школи) здобув First Certificate for Teachers of Business English від Лондонської торгово-промислової палати (LCCI), який видає агенція EDI, структурний підрозділ корпорації Pearson.

До того ж, МІМ-Київ у рамках посилення міжнародного компоненту своєї діяльності започаткував співробітництво з компанією Pearson, провідного розробника навчальних та тестувальних продуктів з використанням найсучасніших технологій. Одним з таких продуктів є курс ділової англійської мови, який спрямований на опанування комунікаційних навичок, які необхідні для роботи у сучасному бізнес-середовищі. Зокрема, компетентні викладачі секції ділової англійської широко використовують сучасні підходи у навчанні англійської мови для спілкування у діловому середовищі. Все, що студенти вивчають в аудиторії, легко застосовується на робочому місці з перших днів занять.

Окрім новітніх педагогічних підходів, інновації впроваджуються і до організації навчального процесу. Курси організовані у такий спосіб, щоб люди, які активно зайняті у бізнесі, могли максимально ефективно використати заняття з викладачем, працювати самостійно та практикувати навички спілкування у міжнародному середовищі. Викладачі кафедри приділяють особливу увагу аналізу потреб студентів, складанню програми курсу та занять, усним та письмовим комунікаціям, використанню аутентичних та сучасних мовних матеріалів тощо.
Успішне складання екзаменів та отримання британських сертифікатів, які підтверджують високий професійний рівень як викладачів, так і студентів, свідчить про створення ефективної навчальної моделі та роботу справді кваліфікованих викладачів міжнародного рівня.

*Екзамени LCCI — це міжнародні кваліфікаційні іспити, результати яких визнають університети світу, найпрестижніші роботодавці та низка урядових організацій. Гарантом якості та об’єктивності екзаменів LCCI є Лондонська торгово-промислова палата (London Chamber of Commerce and Industry) — інституція, що з 1887 року має бездоганну репутацію та визнання у найвпливовіших ділових колах світу.
Екзамени LCCI проводить освітня агенція EDI, яка є структурним підрозділом лідера у сфері освіти корпорації PEARSON.