Випуск «Школи управління комерційною нерухомістю»

Формуємо професійний ринок

24 квітня 2019

Однією з найактуальніших проблем ринку комерційної нерухомості в Україні залишається кадровий голод. Донедавна в нашій країні не було спеціальних програм, які б готували управлінців для цієї галузі. Важливим кроком став запуск «Школи управління комерційною нерухомістю» — партнерського проекту Бізнес-школи МІМ спільно з бізнес-асоціацією URE Club. Піврічний курс від провідних викладачів МІМу і найуспішніших практиків сфери нерухомості позаду — 24 квітня слухачі програми захистили свої проекти.

«Школа управління комерційною нерухомістю» стала першою професійною програмою на українському ринку. «Курс вийшов цікавим і насиченим: 24 тижні навчання, захист проектів в фіналі, стажування по закінченню курсу, активне бізнес-співтовариство», — прокоментувала керуючий партнер URE Club Ольга Соловей.

Головне завдання «Школи» — сформувати системне бачення галузі у тих, хто до цього був знайомий з професією на практиці. «Коли людина керує комерційною нерухомістю, у сферу її відповідальності потрапляє багато питань: розуміння цільової аудиторії об'єкта, аналіз інвестиційної привабливості, ціноутворення та механізму продажів, правове забезпечення, фінансове управління проектами та багато іншого», — розповів віце-президент МІМу Олексій Виноградов.

Теоретичні знання закріпили на заняттях з найуспішнішими практиками галузі. Наприкінці курсу кожен слухач склав бізнес-план за своїм проектом, які включав маркетингову стратегію по об'єкту, механізм продажів, оцінку інвестиційної привабливості, періоду окупності та ін.

Наступна група слухачів стартує вже восени. На них чекає оновлена програма.