Випуск у Бізнес-школі МІМ: навчання як інвестиція

16 березня 2018

15 березня завершився черговий етап співпраці Бізнес-школи МІМ та ПрАТ «Малинська паперова фабрика-Вайдманн» - 19 слухачів корпоративного курсу отримали сертифікати про закінчення навчання. Протягом двох місяців керівники різних підрозділів підприємства слухали курс, індивідуально розроблений фахівцями Міжнародного інституту менеджменту для вирішення конкретних бізнес-завдань замовника.

Важливо зазначити, що співпраця між бізнес-школою МІМ та ПрАТ «Малинська паперова фабрика-Вайдманн» триває вже багато років. Обираючи МІМ серед інших, представники компанії керувались авторитетом бізнес-школи – першого навчального закладу подібного типу не лише в Україні, а й в усьому пострадянському просторі. Згодом цей вибір було схвалено на рівні головного офісу Weidmann у Швейцарії.

«Навчання керівників підрозділів – це завжди поштовх для розвитку компанії», прокоментував подію заступник голови правління з адміністративно-правових питань ПрАТ «Малинська паперова фабрика-Вайдманн» Андрій Костюченко.

«Розвиток персоналу – це не витрати, а інвестиція, - додає пан Костюченко, – і результат навчання – покращення бізнес-процесів в середині компанії, яке ми відзначаємо по завершенню корпоративного курсу». Саме імплементація отриманих знань та компетенцій в роботу підприємства є найкращим підтвердженням ефективності корпоративних програм Бізнес-школи МІМ.