Випускник МІМ Ярослав Янушевич очолив Херсонську обласну адміністрацію

08 серпня 2022

Від минулого тижня Херсонську обласну державну адміністрацію очолює Ярослав Янушевич, випускник програми SE MBA у МІМ, диплом про завершення якої отримав у червні 2021 року.

Під час зустрічі в Офісі Президента Володимир Зеленський вручив Ярославу Янушевичу службове посвідчення та висловив переконання, що його досвід і професіоналізм стануть у нагоді під час виконання завдань, поставлених перед ним як очільником важливого регіону.

«Я думаю, що в цей надзвичайно важкий для нашої держави час, кожен українець повинен запитати себе, а як мій власний досвід, професійні навички, знання можуть допомогти моїй державі? Саме тому я з великою честю прийняв пропозицію Президента очолити Херсонську обласну адміністрацію. Наступного дня після отримання свого службового посвідчення я приступив до виконання своїх обов’язків. Я буду намагатися робити максимум для всіх херсонців  і для наближення нашої перемоги, для звільнення всієї території Херсонської області»,  – зазначив Ярослав Янушевич у своєму першому публічному зверненні на новій посаді.

За його плечима досвід роботи у Державній податковій інспекції Києва,  Державній податковій адміністрації України. У 2006-2007 роках був заступником голови ДПАУ. З 2011 до 2013 року працював заступником голови Державної міграційної служби України. У 2013 році був на посаді генерального директора ДП "Документ". У 2013-2014 роках – заступник голови Державної фінансової інспекції України. З 2014 року до 2016 року – виконавчий директор підприємства "Український державний центр радіочастот". З 2016 року і до липня цього року був радником генерального директора цього ДП. 2 липня 2022 року Кабінет Міністрів України погодив його призначення Головою Херсонської ОДА, а за два дні отримав посвідку від Президента України Володимира Зеленського.  

Групі, у якій навчався Ярослав Янушевич, пощастило пройти закордонний навчальний модуль у партнерів МІМ, найкращій бізнес-школі Азії, номер 2 у Топ-100 світових програм Executive MBA в рейтингу Financial Times, China Europe International Business School – CEIBS, до того, як світ закрив кордони через ковід.

«Навчання у Бізнес-школі МІМ було надзвичайно цікавим. Величезний обсяг корисної та важливої інформації був збитий у компактні блоки, за два роки навчання прочитано бізнес-літератури більше, ніж за усе минуле життя. Я здобув друзів, якими тепер дуже дорожу. Дякую всьому зірковому викладацькому складу МІМ за науку, знання і мудрість», – так Ярослав Янушевич згадує час в стінах МІМ.

Наша команда вітає з цим відповідальним призначенням Ярослава Володимировича! Бажаємо сил та витримки, мудрих рішень і нехай всі знання, здобуті на програмі Executive Master of Business Administration, ведуть до мети і перемоги!