Вийшла книга Ювала Ной Харарі з передмовою Президента МІМ Ірини Тихомирової

16 жовтня 2018

Нещодавно друком вийшла книга «21 урок для 21 століття» Ювала Ной Харарі, автора бестселерів «Sapiens. Коротка історія людства» та «Homo deus». Передмову до видання написала Президент Бізнес-школи МІМ Ірина Тихомирова.

«Харарі спонукає до дискусії про глибинні виклики, що визначатимуть цивілізаційний розвиток. Його уроки стануть передумовою успішного іспиту із творення майбутнього», - зазначила у своєму зверненні до читачів Ірина Тихомирова.

Книга «21 урок для 21 століття» надрукована BookChef і є частиною серії «Бібліотека МІМ». Це вже друга робота Харарі, до видавництва якої долучається МІМ. Питання, які піднімає автор, його прогнози та візія щодо розвитку людства є не лише цікавими, це своєрідний дороговказ, як діяти, чого очікувати, від яких небезпек берегтися у сучасному мінливому світі.

Професор історичного факультету Європейського університету в Єрусалимі Ювал Ной Харарі вже «зазирав» у майбутнє на сторінках «Homo deus». У книзі він виклав ідеї, яким шляхом розвиватиметься людство у майбутні сто років та з якими перепонами на цьому шляху може зустрітись.

Нова робота Харарі є радше застереженням, аніж прогнозом. Футуролог виділив основні виклики, які впливають на наше життя вже зараз і у майбутньому лише посилять свій вплив. Це і технологічні трансформації, і кліматичні зміни, і загроза ядерної війни.