Вийшов новий коментар до Цивільного процесуального кодексу. Серед авторів – викладач МІМ

14 грудня 2021

Науково-практичний коментар до Цивільного процесуального кодексу України вийшов у видавництві «Дакор», що спеціалізується на правовій літературі. Книга містить постатейний аналіз положень ЦПК з урахуванням змін та доповнень до процесуального законодавства станом на 2021 рік.

Авторству Володимира Посполітака, к.ю.н., доценту, завідувачу кафедри гуманітарного розвитку Бізнес-школи МІМ, належить коментар до глави про відновлення прав на втрачені цінні папери на пред’явника.

«Ця глава існує давно. Однак, з 1 липня цього року набув чинності закон про ринки капіталу та організовані товарні ринки, де дуже багато чого змінилося, у тому числі того, що  пов’язно з теорією та практикою цінних паперів. І це вперше прокоментована глава з урахуванням змін, до яких ще люди не звикли», - говорить Володимир Посполітак.

Остання редакція ЦПК датована 15 грудня 2017 року, і як показує практика, варто очікувати радше точкових поправок, але не суттєвих змін. Тож, за словами Володимира Посполітака, ця книга буде опорним інструментом для фахівців на найближчі 15-20 років.