Виїзний модуль: знайомство з інструментами LEAN на практиці

12 жовтня 2018

Нещодавно слухачі програми pre-MBA «Управління бізнес-процесами» відвідали виробничі потужності ТОВ «Компанія "Юнівест Маркетинг"» аби ознайомитись із практичним прикладом впровадження інструментів LEAN-менеджменту, міжнародних стандартів якості та харчової безпеки.

«Цінність поїздки для слухачів полягає у можливості побачити на практиці використання міжнародних стандартів якості та безпеки харчових продуктів, методологій зниження втрат та методів управління ризиками у виробничій діяльності при управлінні процесами, яким навчають у Бізнес-школі МІМ, – зазначив професор Віталій Цопа, викладач МІМ, який супроводжував групу під час візиту. – Краще один раз побачити, ніж сім разів почути».

«Для деяких це була перша поїздка на успішно діюче виробниче підприємство, з продукцією якого ми стикаємося щодня. Ми на практиці побачили приклади впровадження міжнародних стандартів якості менеджменту, харчової безпеки та інструментів LEAN-менеджменту не тільки на папері, а в реальному виробництві, де його використовують з максимальною можливістю в наших реаліях, і як це приносить відчутну користь», - прокоментував поїздку Мирослав Боднар, керівник проекту, слухач програми pre-MBA «Управління бізнес-процесами».

Протягом поїздки МІМІівці не лише знайомились з історією впровадження систем менеджменту на основі ISO 9001 і LEAN у компанії, а й отримали змогу внести власні пропозиції щодо оптимізації виробничих процесів.

«Такі виїзди слухачів на реальне виробництво є дуже корисними, вони надають можливість порівняти різні процеси зі своїми, які використовуються на потужностях власної компанії. З чимось можна познайомитись вперше, а щодо питань, у яких вже сформовано досвід та експертизу, надати слушні поради», - додав пан Боднар.

Під час візиту МІМІвців супроводжували Олена Кудряшова, Директор Департаменту персоналу друкарні Юнівест Принт ТОВ «Компанія "Юнівест Маркетинг"» та Надія Мартинова, керівник проектів в галузі якості.

Довідково: наразі триває набір до групи pre-MBA «Управління бізнес-процесами», початок навчання, що триватиме півроку, заплановано на 30 листопада. Охочі долучитися та поглибити свої знання в питаннях покращення ефективності бізнес-процесів ще мають таку можливість.