Внутрішня кухня Facebook у черговій книзі в серії «Бізнес-школа МІМ рекомендує»

22 вересня 2021

«Інсайдерська історія Facebook» від редактора журнала Wired Стівена Леві вийшла друком у серії «Бізнес-школа МІМ рекомендує». Цього разу видавництво Bookchef наблизило до українського читача видання, яке увійшло до двадцятки кращих книг про технології за рейтингом Financial Times 2020 року.

Як можна здогадатися з назви, книга розповідає про внутрішню кухню наймасовішої соцмережі, ключових персоналій, які доклалися до її створення і масштабування, а також про основні скандали, у фокусі яких опинялося дітище Марка Цукерберга.

«Автор вичерпно розкриває та детально описує всю історію компанії, що змінила світ, - від стартапу до міжнародної інтерактивної мережі, яка нині впливає на глобальні політичні процеси та є одним з головних каналів комунікації. Інформативна та дійсно інсайдерська історія, викладена живою мовою, містить величезний обсяг фактажу та цікавих подробиць. Ця книга стане у пригоді як менеджерам та підприємцям, так і комунікаційникам, маркетологам та рекламістам», - зазначає викладачка Бізнес-школи МІМ, віцепрезидентка компанії «ІТ-Інтегратор» Надія Омельченко у рекомендації до видання.