"Вплив сили людей на якість: Коли достатньо добре - це недостатньо": "пророк якості" Субір Чоудхурі зустрінеться з українською аудиторію в проєкті ReІnforceUA

28 жовтня 2022

Cубір Чоудхурі - піонер у сфері управління якістю. Журнал BusinessWeek охрестив його «Пророком якості», а газета New York Times називає його «провідним експертом з якості». Видатна кар’єра експерта мала далекосяжний вплив як на економіку, так і на життя людей у всьому світі. Ім'я Субіра Чоудхурі шість разів протягом десяти останніх років з'являлося у глобальному списку мислителів Thinkers50. 

Нині Субір є головою та генеральним директором ASI Consulting Group, світового лідера у сфері стратегічних ініціатив, якісного консультування та навчання. Неповний список його клієнтів включає такі глобальні корпорації як Bosch, Caterpillar, Ford, General Motors, Hyundai Motor Company, Navistar, Procter & Gamble, Xerox та багато інших.

Книг авторства Субіра Чоудхурі, які перекладені на більш як 20 мов і розходяться мільйонними тиражами, вистачить на невелику бібліотеку - їх на сьогодні налічується аж 15, у тому числі кілька міжнародних бестселерів: The Ice Cream Maker (Random House, 2005); Сила шести сигм (Dearborn Trade, 2001); та Management 21C (Financial Times, 1999). Його остання книга The Difference (Random House 2017) стала національним бестселлером за версією USA Today. 

У середу, 2 листопада 2022 року, він прочитає лекцію "Вплив сили людей на якість: Коли достатньо добре - це недостатньо" у рамках проєкту ReІnforceUA від Бізнес-школи МІМ. 

Звертаємо вашу увагу, що початок зустрічі запланований на 19.30 за Києвом. Запрошуємо долучатися онлайн та ставити спікеру запитання. Розуміємо ситуацію, що склалася в країні, тож для тих, хто з технічних причин не зможе долучитися до зустрічі, буде доступний запис. 

Посилання на реєстрацію: https://reinforceua.com/lectures/28