Всьоме перші в Україні: МІМ отримав «Чотири пальмові гілки» на «Eduniversal-2022» 

02 листопада 2022

Початок листопада приніс добрі новини: Бізнес-школа МІМ отримала відзнаку «Чотири пальмові гілки» у рейтингу «Eduniversal-2022». Таким чином, ми всьоме поспіль підтвердили свій статус найкращої бізнес-школи України і стабільно входимо до 5% кращих бізнес-шкіл світу.

- У цей непростий для України час, коли кожен день несе загрози, непросто думати про майбутнє. Але воно неодмінно настане, і освіта є тим ключем, який відчиняє двері до кращої версії кожного з нас. За півтора місяці у нас буде випуск груп pre-MBA, які знайшли змогу і внутрішні сили розпочати навчання у квітні. Нині стартували нові групи pre-MBA, для яких ми розробляли оновлені програми, які б відповідали викликам сьогодення, зараз триває набір на MBA. Нинішня нагорода – це визнання того, що ми справилися і продовжуємо йти уперед, долаючи виклики. Ми впевнені в якості знань, які отримують наші слухачі, як впевнені у нашій майбутній Перемозі, і в тому, що випускники Бізнес-школи МІМ стануть надійною управлінською опорою для країни у її відновленні, - зазначила Президент Бізнес-школи МІМ Ірина Тихомирова.

Вона також взяла участь у панельній дискусії, присвяченій інтернаціоналізації у динаміці змін та можливостей, що відкриває цифрова трансформація. За час повномасштабного вторгнення міжнародні зв’язки МІМ посилилися та розширилися. До наших партнерів додався глобальний рейтинг Thinkers50, у співпраці з яким відбувається загальнонаціональний освітній проєкт ReІnforceUA. Міжнародні партнери нині більш глибоко залучені і у навчальну частину освітніх програм, які пропонує МІМ.  

Нагадаємо, Eduniversal - це міжнародне рейтингове агентство, яке щороку присуджує найкращим бізнес-школам «palmes» - так звані «пальмові гілки», які відображають рівень визнання та сферу впливу. У рейтингу Eduniversal беруть участь 1000 кращих бізнес-шкіл світу зі 154 країн. «Пальмові гілки» демонструють рівень міжнародної репутації бізнес-школи. Класифікація відбувається за критеріями інтернаціоналізації (акредитації, участь в міжнародних асоціаціях, партнерська мережа, відомі дослідження) і голосування деканів. Нагороду  4 Palmes of Excellence у світі має всього 300 бізнес-шкіл, і МІМ вже сім років стабільно тримається у цьому списку.