Вітаємо нову групу МВА у спільноті МІМ!

07 лютого 2022

4 лютого нова група МВА приєдналася до дружньої та професійної спільноти Бізнес-школи МІМ. Під час урочистого відкриття програми нових слухачів привітала Президент МІМ Ірина Тихомирова та спеціальний гість - Максим Бахматов, засновник і голова Офісу Трансформації, підприємець та новатор, випускник МІМ (2003 рік).

"Я мав великий корпоративний досвід, але найголовніше, що я зрозумів у Бізнес-школі МІМ, - це те, що я не хочу більше ні на кого працювати, я хочу займатися власним бізнесом. МІМ я закінчив у 2003-му, а у 2005-му я вже став підприємцем. Коли ви бачите, як у першу чергу ментально виглядають власники, ви розумієте, що для вас це також може бути комфортним. Так, це важко, відповідально, але ментально це дуже круто. Я вже 16 років є власником і це зовсім інші відчуття. Щоб успішно керувати будь-яким бізнесом, є дві основні складові: ресурси і час. Хто гарно ними керує, у того все вдається", - відзначив Максим Бахматов і додав, що 80% знань група буде отримувати навіть не від викладачів, а один від одного. І це дійсно так, адже спільнота МІМ - це потужне об'єднання, яке налічує більше 7 тисяч випускників.

Усвою чергу нові МІМівці розповіли про свої очікування від навчання, серед них масштабування бізнесу, нетворкінг, особистісне зростання, бажання стати професійним бізнесменом, навчитися мислити іншими категоріями, «не зростати за компанією, а зробити так, щоб компанія зростала за мною».

Для того, щоб нові слухачі більше дізналися один про одного та про МІМ, знайомство відбулося у форматі peer presentations (презентації в парах), а потім група взяла участь в інста-квесті, під час якого слухачі дослідили будівлю МІМ та подружилися у соціальних мережах.

Також нові МІМівці традиційно написали листи самим собі, їх вони отримають за два роки на випускному і порівняють очікування з реальністю.

Пишаємося новою генерацією МВА! Хай щастить!!!