Як побудувати успішний консалтинговий бізнес: лекція Edgar C. Britschgi у МІМ

18 вересня 2018

Протягом двох днів, 14 та 15 вересня, Edgar C. Britschgi читав лекцію «Master of Illusion or Contributor of Value», присвячену темі консалтингу, для слухачів програми DBA у Бізнес-школі МІМ.

«Коли ми говоримо про консалтинг, ми маємо на увазі вирішення проблеми. Консультант має виявити проблему та запропонувати шляхи її вирішення», - наголосив викладач.

Edgar C. Britschgi - Голова Combo Management AG, міжнародної консалтингової компанії, що спеціалізується на стратегічному консалтингу. За його плечима 25-річний досвід успішної роботи у країнах Європи та Азії. Edgar C. Britschgi, M.A./MBA опублікував безліч статей та робіт, він є затребуваним викладачем і виступає як запрошений лектор, розповідаючи про стратегічне управління брендом та міжкультурні зміни в Європі, Азії та США.

«Мені, як топ-менеджеру компанії, яка надає послуги ІТ-консалтингу, лекція Edgar C.Britschgi була особливо цікава. Адже лектор детально розповідав про те, як побудувати успішний консалтинговий бізнес. Основний інсайт лекції можна сформулювати так - консалтинг вступив в нову еру, де важливе значення мають нові технології. Провідні компанії галузі вже мають успішні кейси з використанням АI в своїх інноваційних продуктах, починають працювати з Big Data. На цьому тлі вимоги до професійного рівня консультантів ростуть, як і роль soft skills. Одне з найважливіших питань, яке сьогодні стоїть перед галуззю, зводиться до того, чи замінить штучний інтелект консультантів? Думаю, поки що говорити про це рано. Дуже сподобається перша порада лектора всім, хто зайнятий у консалтингу: Take it seriously!», - поділилась враженнями від лекції Надія Омельченко, Віце-президент компанії «ІТ-Інтегратор», слухачка програми DBA.

Довідково: Програма Doctor of Business Administration (DBA) є унікальним продуктом на ринку бізнес-освіти. В Україні навчання на програмі DBA здійснює виключно Бізнес-школа МІМ, готуючи фахівців з найвищим визнаним у світі кваліфікаційним ступенем в менеджменті. Лекційні модулі на програмі DBA проводяться спільно українськими та зарубіжними професорами, керівниками та власниками відомих компаній. Після успішного написання дисертації та її захисту слухач отримує ступінь доктора бізнес-адміністрування.