За інвестиціями в Дубай: українська делегація на AIM

10 квітня 2018

Напередодні інвестиційного форуму ANNUAL INVESTMENT MEETING 2018 (Дубай, ОАЕ) 4 квітня учасники офіційної української делегації на AIM провели пре-сесію. Зустріч, що проходила в Бізнес-школі МІМ, була присвячена обговоренню деталей майбутньої поїздки.

Нагадаємо, що в період з 9-11 квітня 2018 року офіційна українська делегація бере участь в інвестфорумі AIM. У програмі перебування на одному з найбільших та найпрестижніших у світі зібрань інвесторів презентація вітчизняних інвестиційних проектів для залучення зарубіжних партнерів, зацікавлених у розвитку співпраці з українським бізнесом.

Представник організаційного комітету української делегації на AIM, викладач Бізнес-школи МІМ Наталія Бухалова зазначила, що співпраця Школи та UKRANIAN BUSINESS HUB, які виступили організаторами поїздки української делегації на AIM 2018, відкрили перед випускниками МІМ додаткові можливості для участі в інвестфорумі.

«МІМ підтримує розвиваючі ініціативи бізнесу. А участь в офіційній українській делегації на AIM, це те вікно можливостей, переоцінити яке складно. Під час перебування на форумі представники бізнесу зможуть налагодити контакти з міжнародними партнерами і залучити значні інвестиції для розвитку своїх проектів в Україні», - додала Наталія.