Завершено другий проєкт «МВА4НКО»: 5 організацій отримали консалтинг від слухачів МІМ

05 квітня 2023

Некомерційні соціально-орієнтовані організації реалізують важливі проєкти для суспільства, а Бізнес-школа МІМ розвиває та накопичує практичні знання з організаційного розвитку. Це – можливість для ідеальної синергії. 

В межах курсу «Методи виявлення управлінських проблем в організації» слухачі 2 курсу МВА упродовж півроку досліджували проблеми та працювали над проєктами 5 некомерційних організацій:

БФ Inspiration Family (підтримка онкопацієнтів);

ГО Громадська ініціатива «Допоможемо разом» (покращення побутових умов ВПО у Львівській області);

ГО Клуб підтримки вагітності та материнства «Лада» (світньо-інформаційна діяльність про післяпологовий період материнства);

Агенція регіонального розвитку Вінницької області (розвиток Вінницької обл. за рахунок залучення інвестиційних та додаткових ресурсів; заходи для покращення іміджу області та розвитку бізнес-середовища);

ГО Тарілка (перший в Україні продуктовий банк).

Відбір 5 НКО забезпечив партнер МІМ Pro Bono Club Ukraine, платформа змістовних партнерств бізнесу з громадським сектором, яка поширює культуру pro bono та інтелектуального волонтерства.

«Мета проєкту в тому, щоб слухачі МВА як представники бізнесу зрозуміли, що навіть якщо у них є готове рішення, це ще не все: його треба продати, налаштувати контакт, зрозуміти, чи підійде воно організації. А НКО, які дуже часто звертаються з запитом «не треба нас лікувати, просто дайте нам рішення», також мали прийти до висновку, що готових рішень не існує. І для того, щоб створити їх, спочатку треба розібратися, чому вони необхідні і обгрунтувати це рішення, зокрема, за допомогою аналітичних досліджень», – зазначив керівник проєкту «МВА4НКО», директор програми МВА Олександр Сударкін.

Упродовж півроку слухачі МВА проводили зустрічі з командами організацій, досліджували ключові проблеми, проводили аналітику та ділились ідеями щодо рішень. Результатом проєкту «МВА4НКО» стала презентація аналітичних звітів.

«Дякую групі за залученість, за те, що вони ставили правильні, глибокі питання, які спонукали нас шукати різні варіанти вирішення тих чи інших проблем. Також дякуємо за ідеї, зараз ми на шляху реалізаації більшості з них. Це свідчить про те, що ці ідеї реалістичні та релевантні для наших ресурсів і потреб. Я задоволена співпрацею, зворотнім зв’язком, комунікацією», – подякувала за співпрацю Юлія Прийма, голова Асоціації продовольчих банків України «ТАРІЛКА».