Завершилася корпоративна програма для НАЕК «Енергоатом»

27 квітня 2016

З вересня 2015 року по квітень 2016 року Бізнес-школа МІМ-Київ разом з Навчальним центром «Академія керівників атомної енергетики» НАЕК «Енергоатом» проводила навчання 17 представників управлінського складу Енергоатома для президентського резерву у напрямку розвитку ключових управлінських компетенцій, необхідних для роботи Компанії в умовах лібералізації енергоринку України та приєднання до відкритого енергоринку Європейського Союзу.

Представники президентського кадрового резерву отримали в бізнес-школі свідоцтва про підвищення кваліфікації та сертифікати проходження програми, в рамках першого етапу навчальної корпоративної програми з підготовки перспективного кадрового резерву президента НАЕК «Енергоатом».
На урочистій церемонії Ірина Тихомирова, президент Міжнародного інституту менеджменту, відзначила, що МІМ-Київ дуже пишається партнерством з Енергоатомом. «Ми вклали в цю програму свої найкращі інтелектуальні ресурси і практичну експертизу. Наші викладачі зазначають - слухачі з Енергоатому відрізняються чітким розумінням важливості нових знань - вони активно брали участь в обговореннях, пропонували нестандартні ідеї, ставили «незручні» питання. Впевнені, що сьогодні в наших аудиторіях навчаються майбутні успішні лідери атомної енергетики України», - сказала вона.
В свою чергу президент Енергоатома Юрій Недашковський наголосив на унікальності заходу. «У цей момент тут зібралися 18 президентів Енергоатома. Однак, ми завершили лише перший етап, тепер на резервістів чекає індивідуальне навчання», - сказав він.
Врученню свідоцтв передував захист консалтингових робіт. Це – один з пунктів випускного контролю успішності навчання, який підтвердить кваліфікацію резервістів. Екзаменаційна комісія складалася з представників бізнес-школи МІМ-Київ та керівництва НАЕК «Енергоатом».
Після вручення сертифікатів слухачі програми пройдуть стажування на майданчиках АЕС, в сервісних відокремлених підрозділах, в Дирекції Компанії та зовнішніх організаціях. Стажування розпочнеться вже в травні поточного року.

Курс був розроблений на основі програм MBA з урахуванням специфіки потреб Енергоатома на даному етапі його діяльності. Ключовою ідеєю підготовки резервістів було об'єднання навчання з практичною діяльністю менеджера вищої ланки управління. Етап навчання групи завершується захистом групових навчальних консалтингових проектів, які слухачі, об’єднавшись у групи по 4-5 осіб, розробляли протягом курсу навчання.

Кожна група відігравала роль консалтингової компанії, яка на замовлення Енергоатома розв’язувала певну проблему. Група аналізувала ситуацію і розробляла відповідний консалтинговий проект. Очікується, що рекомендації резервістів матимуть шанс на життя у поточній діяльності компанії.
Заступник директора з продовження експлуатації з модернізації Сергій Тараканов, чия група отримала найвищий бал від журі, відзначив: «Під час навчання багато разів ловив себе на думці – цей курс мають пройти якомога більше працівників керівної ланки Компанії. Потрібно відповідати викликам часу, оновлювати управлінську команду».
Бізнес-школа МІМ-Київ сподівається на подальшу плідну співпрацю задля розвитку ключових компетенцій команди НАЕК «Енергоатом».