Завершилося навчання слухачів програми PMD «Управління змінами»

18 слухачів протягом 8-ми місяців розглядали організаційні трансформації компанії, навчалися, як приймати і втілювати свідомі й ефективні рішення на різних етапах розвитку компанії та як зробити так, щоби вони були реалізовані, як мотивувати на це команду.

29 липня 2016

Зміни – закон життя. І ті, хто дивиться тільки
в минуле чи лише на сьогодення,
безперечно – пропустять майбутнє.

Джон Ф. Кеннеді

«Управління змінами» - унікальна програма, створена бізнес-школою МІМ-Київ спільно з Adizes Graduate School, де як основний підхід до управління змінами використовується методологія Іцхака Адізеса. Підсумком навчання на цій програмі є проект по втіленню змін за даною методологією на прикладі компаній слухачів.
Тож в процесі ґрунтовного дослідження МІМівці аналізували поточний етап розвитку підприємства, ефективність організаційної й управлінської структури, розробляли пропозиції змін у компанії та план їх реалізації. Дехто з них уже успішно їх впроваджує, адже «культура змін в організації і її структурі життєво необхідна для її успіху» (І.Адізес).
Захист випускних проектів такої нестандартної програми не міг пройти банально: для прикладу, В’ячеслав Горб презентував свою роботу у віршах. Цікавими та змістовними були виступи й інших слухачів програми. Після успішного захисту проектів, випускники отримали міжнародний Сертифікат МІМ-Київ та Adizes Graduate School.
Вітаємо слухачів програми PMD «Управління змінами» із завершенням навчального марафону, нехай отримані під час занять інструменти стануть в нагоді при переході на новий якісний рівень розвитку вашої компанії.