Завершився міжнародний модуль для слухачів SE MBA в ПАР

30 березня 2018

Вчора, 29 березня, завершився міжнародний модуль програми Senior Executive МВА, який проходив в ПАР. Протягом 10 днів учні вивчали особливості бізнесу в умовах ринку, що динамічно розвивається, відвідували тематичні лекції та реальні виробничі майданчики.

На учасників поїздки чекала насичена програма, яка складалася з двох блоків. Перший проходив у Йоганнесбурзі, на базі Gordon Institute of Business Science (GIBS), партнера Бізнес-школи МІМ, другий - в Кейптауні.

У столиці ПАР відбулось кілька важливих зустрічей. Так, наприклад, в University of Stellenbosch Business School (USB) учні говорили про інновації. А на зустрічі з маркетинг-консультантом Гевіном Коулі обговорили навчальний кейс про розвиток бренду Adidas на території Південної Африки.

Крім лекцій програма в Кейптауні передбачала безпосереднє знайомство з місцевим бізнесом. Відвідування агро-підприємств дозволило отримати інсайт про те, які чинники впливають на успішність в умовах динамічного ринку Африки. Згодом досвід, набутий учнями у рамках цих візитів, може бути вдало інтегрований в бізнес на території України.

«ПАР - країна, яка руйнує упередженість і ламає стереотипи. Не тільки щодо рівня економічного, інфраструктурного розвитку країни, але і щодо якості організації бізнес-процесів. На цій далекій землі все стимулює подивитися по-іншому на нібито звичні і зрозумілі рішення. Подумати про свій бізнес в більш довгому обрії стратегічного планування і більш широкому географічному масштабі. Замислитись про цінності і моделі мотивації. Повернутися зі свіжими думками і новими бізнес-амбіціями», - зазначив Вадим Савельєв, викладач Бізнес-школи МІМ, який супроводжував групу Senior Executive МВА під час міжнародного модуля.

Довідково: навчальна програма Senior Executive МВА спрямована на бізнесменів і представників вищого керівного складу, які вже володіють значним управлінським досвідом. Навчання на програмі SE MBA допоможе визначити нові стратегічні напрямки для розвитку бізнесу, спираючись на знання і досвід, отримані в Бізнес-школі МІМ. Це програма для тих, хто шукає відповіді на питання: яким повинен бути мій бізнес, який напрямок розвитку вибрати, що означає бізнес для мене особисто? На ці питання немає стандартних відповідей, їх слухачі разом з викладачами шукають на програмі Senior Executive МВА.