Завершився останній навчальний модуль голів місцевого самоврядування на програмі «Школа мерів»

​Днями завершився останній навчальний модуль голів місцевого самоврядування на програмі «Школа мерів».

04 серпня 2016

Днями завершився останній навчальний модуль голів місцевого самоврядування на програмі «Школа мерів».

Зосередили увагу на вивченні законодавчого поля, в якому діють міські голови та їхні команди, а також мистецтву домовлятися, не порушуючи моральних принципів. В рамках модулю відбулися зустрічі з впливовими особистостями. З Віце-прем'єр-міністром України - Міністром регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадієм Зубком шукали відповіді на нагальні питання та обговорювали подальшу співпрацю і законодавчу підтримку. Геннадій Григорович ділиться в себе на Facebook враженнями від спілкування з мерами та своїм баченням їхньої місії: «Вкотре переконуюся, «Школа мерів» збирає небайдужих і прогресивних людей, які зможуть робити успішними наші міста і громади. Головне, що в час, коли реформа децентралізації стрімко набирає обертів, спільними зусиллями ми можемо досягти максимального результату. Сьогодні країна потребує сильних і відповідальних лідерів в кожному містечку чи маленькому селі. Ви – наші агенти змін і зможете прискорити реформи на місцях».
З Блаженнішим Любомиром Гузаром та Богданом Гаврилишиним дискутували, як досягати згоди, і при цьому не оступитися та не порушити власні моральні принципи. Мери почули силу-силенну мудрих настанов та побажань, які точно стануть їм в нагоді не тільки в період управління містом, а й в особистому житті.
Попереду у слухачів програми робота над розробкою та доопрацюванням стратегій розвитку їхніх міст та проектів трансформацій. Тож до зустрічі у вересні на захисті робіт!