Знання для підтримки бізнесу Київщини – МІМ долучився до проведення Бізнес-форумів у Бучі та Білій Церкві

31 серпня 2022

Розбір кейсів, обговорення ідей та можливостей для бізнесу в містах Буча та Біла Церква – це нехай і точкова, але важлива допомога для бізнес-спільноти Київщини.

На запрошення Агенції регіонального розвитку Київської області Бізнес-школа МІМ стала партнером у проведенні семінарів 26 та 31 серпня, мета яких – познайомити відвідувачів із фінансовими та маркетинговими інструментами, які будуть ефективними саме в умовах воєнного стану.

Банківські програми, цифрові можливості, механізми компенсації збитків внаслідок війни, а також те, як стан бізнесу у громаді впливає на економіку в цілому та на місцеві бюджети зокрема – це лише невелика частина тем, з якими ознайомилися учасники семінару.

Віцепрезидент Бізнес-школи МІМ Олексій Виноградов в інтерактивній бесіді з присутніми обговорив те, яким чином можна змінювати модель бізнесу за поточних умов, як підходити до зміни продуктової лінійки та які маркетингові інструменти можуть бути найбільш ефективними в умовах того, що ринки та зв’язки змінилися, а в окремих випадках фактично зруйновані.

- Люди отримали точкову підтримку, ідеї та бачення стосовно конкретно їхніх бізнесів. У когось він існує, але потребує відновлення, в інших треба піднімати заново. В когось зменшилися продажі, тому що  ринок збуту змінився або зовсім зник і вони зараз шукають нові можливості для продажів. На цих заходах були люди, які переїхали з Бердянська, з Донецької області і перед ними зараз стоїть задача підняти бізнес з нуля, – поділився враженнями від зустрічей Олексій Виноградов, який також розповів про проєкти, які реалізовує зараз МІМ для підтримки бізнес-спільноти, як то  ReinforceUA та МІМ.Економічний фронт.

Спектр бізнесів, якими займаються присутні, досить розмаїтий: від сфери послуг до виробництва і продажу. А отже у кожного свої тонкі нюанси та специфіка, які й обговорювали під час зустрічі.

- Наші бізнес-форуми «Використання фінансових інструментів, маркетинг, поведінка бізнесу під час воєнного стану» зібрали дієві інструменти та висококваліфікованих фахівців задля відновлення та росту економіки Київщини. Розуміння процесів бізнесу, його особливостей та чітке бачення стратегії розвитку – це вірний шлях до відбудови та примноження власних показників. Надалі плануємо охопити всі райони Київської області, адже цільова аудиторія заходів – це малий та середній бізнес. Той бізнес, від якого, напевно, зараз залежить найбільше створення нових робочих місць в найкоротші терміни. Власне це і є нашою основною метою”, – окреслив мету заходів директор Агенції регіонального розвитку Київської області Олександр Ваховський.