Курс ділової англійської мови

Без володіння англійською мовою не можлива не лише міжнародна кар’єра, але і просто професійний розвиток сучасного управлінця.

  • Буклети програм
  • Адміністратори програм
  • Інформаційні ресурси МІМ
  • Курс ділової англійської мови
  • Публікації викладачів

Англійська мова стала lingua franca сучасного бізнесу. Без володіння англійською мовою не можлива не лише міжнародна кар’єра, але і просто професійний розвиток сучасного управлінця.

Крім того, володіння англійською на рівні В1 – необхідна умова отримання диплому. Для досягнення цього рівня, який підтверджується міжнародними сертифікатами, та підготовки до складання екзамену ВЕС Кембриджського університету, МІМ запускає курси Business English для своїх слухачів та випускників.

Ми плануємо працювати з різними групами.

На програмах рівнів В1 та вище буде викладати Девід Пауел, старший екзаменатор Кембриджа.

«Онлайн-формат чудово підходить для опанування ділової англійської мови. Завдяки сучасним технологіям, які використовуються в МІМ, нам вдається відтворити взаємодію, притаманну заняттю в аудиторії, та забезпечити таку саму якість навчального процесу», – переконаний Девід Пауелл. 

На програмах нижчих рівнів працюватиме Ігор Миколайович Гнатюк – викладач  ділової англійської мови кафедри гуманітарного розвитку МІМ, один з найдосвідченіших викладачів Business English в Україні. 

Формат:

120 годин, перший тиждень березня – перший тиждень грудня;

1 раз на тиждень по 4 години онлайн, 18:00 – 21:15 у середу або четвер.

Ціна програми:

Ігор Гнатюк – 24000 грн/ 200 грн за годину

Девід Пауел – 30000 грн/ 250 грн за годину

Додаткову інформацію можна отримати:
тел: (044) 585-02-75
oksana@mim.kyiv.ua
Оксана Кукуруза, завідуюча секції ділової англійської мови