Управлінська психологія

Курс Наталії Павлової, запрошеного викладача Бізнес-школи МІМ

Курс є частиною діючої програми МВА та проекту MBA UPDATE FOR ALUMNI,  тому приєднатися до нього можуть лише випускники Бізнес-школи МІМ. 

Курс дозволяє:

 

Теми, що розкриваються:

 1. Як влаштована Особистість
  Розуміння «з чого складається людина» - це основа для вивчення особистості. В ході курсу розглянемо основні структури особистості, як вони пов'язані між собою, як впливають одна на одну. Зрозуміємо, що ми можемо спостерігати і вивчати, а про що будемо тільки здогадуватися, на що ми можемо впливати, а що не зможемо ніколи перебудувати. Вивчимо, як психофізіологічне ядро особистості впливає на здатності людини виконувати те або інше завдання, як цінності будуть впливати на вибір людини і прийняття рішень. Розуміння структури особистості дає можливість розуміти чому люди діють тим або іншим чином допомагає розширювати межі керованості, впливати на поведінку та продуктивність людини в бізнесі.
 2. Практична типологія особистості
  Типологія дозволяє класифікувати людей за певними маркерами, а значить: спростити для нас розуміння всього різноманіття людини. В ході курсу слухачі вивчать типологію особистості - DISC, яка дає хороший інструментарій у розумінні здібностей людей, поведінкових реакцій, що дозволяє управлінцю вирішувати ряд практичних завдань: вибір відповідних виконавців на завдання, створення профілю посади, розподіл функцій, об'єднання в команди, взаємодія і якісна комунікацій, управління вибором і залученістю, робота в режимі змін з різними людьми.
 3. Рольові та життєві сценарії особистості
  Кожен з нас протягом свого життя приймає на себе певні ролі і сценарії, і часто саме вони керують нашою поведінкою, часто ці стереотипні речі дуже шкодять спілкуванню і бізнесу. Наприклад, є люди з високо виявленої інфантильною, дитячою роллю, і кожен раз стикаючись з труднощами, вони не приймають на себе відповідальність, а біжать до керівника, перекладають свої завдання, не доводять розпочате до кінця. В ході курсу слухачі розглянуть одне з найбільш затребуваних напрямків психології - Транзактний аналіз Берна. Розберемося з ролями, життєвими сценаріями, стереотипами сприйняття, навчимося «вирощувати» співробітників, прищеплюючи їм роль Дорослих, автономних, високоорганізованих професіоналів.
 4. Психологія оптимізму або потужний імпульс до дії
  Звичка думати з оптимізмом, один з найпотужніших інструментів сучасного Лідера, запорука того, що команда буде в ресурсному стані, амбітна і драйвова. Не дарма останні роки США інвестує колосальні фінанси в дослідження щастя в діяльності, оптимізму, стану потоку, вони напевно знають, що оптимістичні і щасливі люди працюють краще, зміни сприймають легше, домовляються простіше, ресурсів використовують оптимально. В ході курсу слухачі проведуть дослідення оптимізму як інструменту в управлінні продуктивністю і мотивацією, розглянуть, що заряджає саме їх оптимізмом, дізнаються, як створювати потужний імпульс віри і бажання діяти в людях.

 

Тривалість курсу: 12 годин

Графік занять: курс заплановано на 2022 р

Викладач курсу: Наталія Павлова

керівник і власник компанії «Студія розвитку керівників SmartTime». Консультант з управління, бізнес-коуч, тренер он-лайн курсів, фасилітатор по системі ТОР і LEGO ® SERIOUS PLAY ®. Психолог за освітою. Тілесно-орієнтований терапевт, арт-терапевт, транзактний аналітик, консультант з методу Позитивної психотерапії, практик метафоричних методів роботи. Член Всеукраїнської Асоціації Консультантів з Управління; ICA Україна; Всесвітньої Асоціації Позитивної Психотерапії (Вісбаден)

 

ЗАБРОНЮВАТИ МІСЦЕ

Контактна особа: Ірина Нікітіна (nikitina@mim.kyiv.ua, (067) 339 81 70)