Дар’я Лещенко

PMD «Маркетинг» 2013

Скільки ви зможете винести з бізнес-школи, залежить лише від вас, бо МІМ дає безліч можливостей і потрібно їх використовувати по максимуму

Дар’я Лещенко займає керівну посаду в IT-компанії, хоча не має профільної IT-освіти. Випускниця програми PMD «Маркетинг» у МІМ порівнює себе з Попелюшкою — адже вона починала від офіціантки та працівниці кол-центру, а доросла до виконавчого директора й партнера компанії SupportYourApp.

 

Про шлях до успіху

«Свій кар’єрний шлях я починала з канадської IT-компанії, працювала у клієнтській підтримці, два роки була менеджером нічних змін. Випадково потрапила до SupportYourApp, де нині є керівником — виконавчим директором та партнером. Коли я тільки прийшла сюди, компанія займалася зовсім іншим видом діяльності. Те, що ми зараз реалізували як окремий бізнес — технічний клієнтський сервіс — спочатку було лише однією з функцій всередині іншої компанії», — згадує Дар’я.

За її словами, за шість років існування цього бізнесу чисельність працівників SupportYourApp зросла від однієї до 150 осіб. Наразі компанія надає послуги у 22 країнах на чотирьох континентах, працівники спілкуються з клієнтами десятьма іноземними мовами по різних каналах — від e-mail і телефону до соціальних медіа та месенджерів.

Про навчання в МІМ

До МІМ Дар’я потрапила не випадково — відчула, що їй бракує знань з бухгалтерії, маркетингу, фінансів. Бізнес-школу їй порекомендував колишній випускник, один з інвесторів компанії, де вона наразі працює.

«Коли я почала навчатися у МІМ, я була наймолодшою студенткою в групі — мені було лише 22 роки. Там я дізналася, як працюють різні підрозділи у компанії, вивчила маркетинг, який мені став у пригоді — хоча я й директор, але займаюся продажами. У бізнес-школі я по зернятку збирала інформацію, яку згодом впровадила у своїй компанії. Я рекомендую йти вчитися до МІМ власникам бізнесу та управлінцям великих компаній, яким не вистачає практичних знань. Вони отримають також корисні зв’язки, потраплять до «екосистеми» людей з однаковими цінностями. Скільки ви звідси зможете винести, залежить лише від вас, бо МІМ дає безліч можливостей і потрібно їх використовувати по максимуму», — стверджує Дар’я.

 

Інші хрестоматії успіху