28-а щорічна конференція CEEMAN

На сесії виступила президент Бізнес-школи МІМ, Тихомирова Ірина Олегівна.

29 вересня 2020

Останнім часом бізнес-освіта зазнала безпрецедентних змін. Викладачам довелося шукати шляхи, як втриматися в новій реальності та що робити у майбутньому. 

3 дні тривала 28-а щорічна конференція CEEMAN!

CEEMAN - це міжнародна асоціація з розвитку менеджменту, метою якої є зростання якості розвитку менеджменту в Центральній та Східній Європі.  До асоціації входить 200 членів провідних бізнес-шкіл  із 50 країн Європи, Північної Америки, Латинської Америки, Африки та Азії.

CEEMAN забезпечує чудову платформу для дискусій та обговорень важливих питань:  нововведення, які викладачі та дослідники впровадили впродовж останніх місяців, інновації,які перебувають на експериментальній фазі, минулі здобутки, які можуть бути актуальними в нових сучасних обставинах.

Цьогорічна тема конференції - “Ідеї та натхнення щодо менеджменту та управління галузями, які виходять за межі менеджменту”.

На сесії виступила президент Бізнес-школи МІМ, Тихомирова Ірина Олегівна.  Вона поділилася своєю думкою щодо сутності міжнародної акредитації якості IQA CEEMAN, її актуальності та ролі для бізнес-шкіл.