Алекс Остервальдер у проєкті ReinforceUA від МІМ:  Від "театру інновацій" до двигуна зростання – як дізнатися, чи готова ваша компанія до інновацій?

30 вересня 2022

Алекс Остервальдер, автор знаменитої бізнес-моделі, яку він розробив у співавторстві з Івом Піньє, зустрінеться 5 жовтня з українською спільнотою у рамках проєкту ReІnforceUA від МІМ. Наприкінці 2000-х він створив свою модель, якою послуговуються у стратегічному управлінні мільйони практиків по всьому світу: від стартапів до гігантів як то IBM, Ericsson, Deloitte та інші.

Сьогодні йдеться про те, що інновативні технології чи не єдино можливий шлях зростання як для бізнесів, так і для країн. Однак важливо правильно оцінити вихідні дані, перш ніж переходити на наступний рівень. Тож тема лекції від Алекса Остервальдера – «Від "театру інновацій" до двигуна зростання – як дізнатися, чи готова ваша компанія до інновацій?»

«Інновації – моя пристрасть. Понад 20 років я допомагав керівникам вищої ланки та засновникам стартапів краще вирішувати цю тему. Я не заспокоюся, доки топ-менеджери в усьому світі не дізнаються, як будувати непереможні компанії»,  – звертається Алекс Остервальдер до відвідувачів свого сайту.

У глобальному списку мислителів Thinkers50 за результатами 2021 року він посідає четверте місце у сфері менеджменту. Його «драйвить» вирішення складних проблем, з якими стикаються сучасні лідери. Серед клієнтів компанії  Strategyzer, яку заснував Алекс, Colgate-Palmolive, MasterCard, Merck та інші, які отримують консультації, як ефективно та систематично керувати інноваційною стратегією, зростанням і трансформацією.

Алекс Остервальдер – бажаний спікер для провідних майданчиків, що зосереджені на темі менеджменту та результативних інновацій.

Початок лекції – 28 жовтня о 18.00 за Києвом. Реєструйтеся за посиланням https://reinforceua.com/lectures/24 та ставте запитання щодо власного бізнесу провідному мислителю і практику сучасності.