Анонс: “Як вести переговори з потужними постачальниками?” - лекція Петроса Паранікаса 

08 травня 2023

Від початку минулого століття ситуація з постачальниками у світі змінилась – замість десятків дрібних у багатьох галузях є кілька ключових конкурентів, які диктують тенденції на ринку, а виробництвам часто залишається лише приймати їхню ціну та умови гри.

Втім, на думку нашого чергового спікера проєкту ReinforceUA Петроса Паранікоса, є декілька кроків, які допоможуть компаніям, що опинилися у слабкій позиції, бути більш ефективними у перемовинах із потужними постачальниками. Лекцію на цю тему Петрос прочитає 10 травня. Початок традиційно о 18.00 за Києвом. Під час онлайн-трансляції слухачі матимуть змогу поставити питання спікеру. Реєстрація за посиланням: https://reinforceua.com/lectures/46.

Петрос є керуючим партнером компанії Pi2.Consulting. До того Петрос працював старшим партнером у Boston Consulting Group (BCG) і має 23-річний досвід роботи в різних галузях, як то споживча електроніка, технології, товари споживчого призначення, фармацевтика. Його наукові інтереси -
стратегія зростання, оптимізація співпраці в маркетингу та закупівлях. Функціональна експертиза  Петроса спрямована на стратегію зростання бізнесу, оптимізацію маркетингу та закупівель.

Петрос Паранікас народився в Греції, він почав свою кар'єру адвокатом і приєднався до BCG після закінчення програми LLM в Гарвардській школі права. Йому належить чимало публікацій, включаючи три статті в Harvard Business Review. Він також викладає курс "Стратегічна лабораторія" студентам MBA INSEAD з 2012 року.