Анонси лекцій ReInforceUA: Грудень 2022

Добірка безкоштовних онлайн-лекцій у грудні

05 грудня 2022

Запрошуємо приєднатися до загальнонаціонального освітнього проєкту ReІnforceUA, ініційованого Бізнес-школою МІМ, в межах якого визнані інтелектуали та найкращі мислителі світу читають онлайн-лекції для зміцнення та відновлення України. Наводимо розклад у грудні та анонс першої лекції 2023 року: будемо говорити про шляхи до ринку та дизайн послуг, як бути довгостроковим мислителем у короткостроковому світі, розбудову цифрової стратегічної автономії та силу жіночого бачення.

 

7 грудня, 18.00

Шляхи до ринку та дизайн послуг

Спікер – Нік Коутс, запрошений викладач з дизайну послуг у Королівському коледжі мистецтв (Великобританія). Експерт з проєктування та маркетингу послуг, він розробив інструменти та процеси, які допомагають компаніям виходити на ринок ефективніше та результативніше, а організаціям – максимізувати цінність своїх ресурсів: людей, часу та обладнання.

Реєстрація: https://reinforceua.com/lectures/33

 

9 грудня, 18.00

Як бути довгостроковим мислителем у короткостроковому світі

Спікерка – Дорі Кларк, викладачка Школи бізнесу Фукуа при Університеті Дьюка та Колумбійської бізнес-школи. Журнали Associated Press та Fortune визнали її «експертом з брендингу». Вона є автором багатьох бестселерів, консультує Google, Світовий банк, Microsoft, Morgan Stanley, Фонд Форда, виступає у Гарвардському, Єльському та Стенфордському університетах.

Реєстрація: https://reinforceua.com/lectures/34

 

14 грудня, 18.00

​​Розбудова цифрової стратегічної автономії

Спікер –  Пол Тіммерс, науковий співробітник Оксфорду, професор Європейського Університету Кіпру, старший радник EPC Brussels, президент наглядової ради Естонської академії електронного урядування, член Консультативної ради EU Cyber Direct та генеральний директор IIVII

Реєстрація: https://reinforceua.com/lectures/35

 

11 січня 2023 року, 18.00

​​Сила жіночого бачення

Спікерка –  Саллі Хелгесен, яку Forbes називає провідним світовим експертом з питань жіночого лідерства, а рейтинг Thinker’s 50 назвав її однією з 20 найкращих тренерів світу. Понад 30 років Саллі проводить семінари з лідерства та виступає ключовим спікером для компаній та асоціацій по всьому світу.

Реєстрація: https://reinforceua.com/lectures/36

 

Проєкт є безкоштовним, спікерів можна слухати мовою оригіналу та в синхронному перекладі українською.