«Безономіка. Як Amazon змінює життя»

Нова книга в серії «Бізнес-школа МІМ» рекомендує

28 жовтня 2020

«Безономіка» Браяна Думайна стала першою книгою з оновленої серії «Бізнес-школа МІМ рекомендує». Адже в ній автор дає відповідь на питання, яке турбує бізнесменів різного рівня вже чверть сторіччя – «в чому секрет Amazon?»

Джеффрі Безос заснував цей інтернет магазин у 1994 році, і вже за 5 років, у 1999-му журнал Time назвав його людиною року. У 2018-2019 роках Безос був найбагатшою людиною світу за рейтингом Forbes. А 25 серпня 2020 року він став першим бізнесменом в історії, чиї статки сягнули $ 200 млрд.

Про те, яким чином засновнику Amazon Джеффрі Безосу вдалося побудувати найуспішніший бізнес у світі і стати найбагатшою людиною планети, і розповідається у книзі «Безономіка. Як Amazon змінює життя».

 «Якщо ви хочете знати більше про Amazon – дійсно пізнати Amazon! (а хто ж не хоче?) – тоді ви повинні прочитати цю книгу. Глибокий аналіз Брайана Думайна перенесе вас у таємний світ, який переписує правила бізнесу та змінює реальність", – Анді Сервер, головний редактор Yahoo! Finance.

«Безономіку» було надруковано у партнерстві з видавництвом BookCheef і презентовано як спробу поглянути на бізнес-модель Amazon відверто і неупереджено, аби зрозуміти, як ця платформа впливає на життя кожної людини на землі.

Придбати книгу можна за посиланням https://bit.ly/37KbkLb