БФ «Діти Героїв» створив ексклюзивні подарунки, щоб допомогти підопічним 

12 грудня 2022

Придбати ексклюзивні корпоративні подарунки і допомогти дітям загиблих – напередодні свят Благодійний Фонд «Діти Героїв» у колаборації з Customprint створили лінійку одягу з малюнками дітей, які втратили батьків під час війни.

Кількість підопічних Фонду постійно зростає. Хтось внаслідок війни втратив обох батьків, інші лишилися напівсиротами. Тому задача – допомогти їм максимально адаптуватися до життя. Задля цього на початку цьогорічного навчального сезону Фонд провів кампанію та забезпечив школярів ноутбуками, щоб вони мали змогу повноцінно навчатися онлайн, розповіла випускниця програми Crafting Business Makers School Нія Нікель, яка очолює PR-напрямок Фонду.

Втім спектр допомоги, яку надають дітям, значно ширший. Йдеться про психологічну, юридичну, медичну, фінансову підтримку, а також екстрену допомогу та сприяння в соціалізації. Фонд бере зобов’язання супроводжувати підопічних до повноліття через призму гідного, активного життя та освіченості.

Співзасновник БФ «Діти Героїв», керуючий партнер Capital Times та випускник програми SE MBA МІМ Сергій Гончаревич розповів, що ідея створення фонду з'явилася давно і саме повномасштабне вторгнення росії на територію України пришвидшило цей процес. Війна змусила відкласти все і сконцентруватися на підтримці тих, кому це найбільше потрібно.

 «Я, як бізнесмен, звик мислити стратегічно та у перспективі, тому вважаю, що ми маємо найбільше уваги приділяти саме дітям.  Бо вони будуть реалізовувати те, що сьогодні військові відстоюють на полі бою. Мій бізнес-бекграунд допомагає легше налагоджувати зв’язки з корпоративними донорами фонду. По-перше, я розумію їх потреби та обмеження, а по-друге, за роки роботи вже маю багато контактів.  Навчання в Бізнес-школі МІМ допомогло мені сформувати широке коло колег та можливостей. Це стало ключем до реалізації спільних проєктів, одним із яких є саме БФ «Діти Героїв», – розповів Сергій Гончаревич.

Тож команда Фонду запрошує познайомитися з авторами малюнків, які створили їхні підопічні, та обрати ті, що найбільше припадуть до серця, або поділитися контактами Фонду з опікунами дітей, які втратили батьків внаслідок війни та яким потрібна підтримка.