Бізнес-школа МІМ-Київ буде навчати майбутніх мерів

Метою програми «Школа Мерів» є підготовка міських голів, громадських та політичних діячів, які у майбутньому стануть кандидатами на посади мерів. Програма передбачає також підготовку їхніх команд до управління містами в умовах децентралізації за сучасними стандартами державного управління. Початок програми у бізнес-школі МІМ-Київ заплановано на 8 квітня.

28 лютого 2016

25 лютого відбулося урочисте підписання Меморандуму про співпрацю в рамках запуску другого набору на програму «Школа Мерів», навчання слухачів якої відбуватиметься на базі бізнес-школи МІМ-Київ.


«Реалізація проекту «Школа мерів» є дуже важливою для бізнес-школи МІМ-Київ, і не лише тому, що цей проект є соціально значущим. Зараз, коли в країні відбувається глобальне реформування влади, муніципальне управління потребує посиленої уваги, оскільки є можливою точкою подальшого зростання. І ми готові передати весь наш досвід і знання для того, щоб виростити нове покоління муніципальних управлінців. В результаті цього навчання ми очікуємо, що випускники «Школи мерів» прийдуть до управління містами за європейськими стандартами, використовуючи сучасні інноваційні підходи. МІМ-Київ має успішний досвід навчання державних управлінців, тож ми впевнені, що «Школа мерів» стане новим результативним проектом, та буде втіленням девізу спільноти випускників МІМ-Київ «Україну будуємо ми», - коментує запуск програми президент МІМ-Київ Ірина Тихомирова.


Окрім організаторів Школи, у брифінгу взяв участь Віце-прем’єр-міністр - Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко, який підтримав інноваційну освітню програму та закликав міських голів подаватися на конкурс.
Навчальна програма «Школи Мерів» включатиме в себе освітні блоки на теми стратегічного розвитку, місцевого економічного розвитку, урбаністики, належного управління, інновацій, енергоефективності та законодавчої бази. Учасники Школи підсилюватимуть свої навички стратегічного мислення, працюючи над стратегією розвитку свого міста у командах під наглядом професійних коучів. Для збагачення цих стратегій іноземним досвідом, 18-25 червня 2016 відбудеться навчальна поїздка учасників Школи до Польщі, де протягом тижня відбуватимуться зустрічі в муніципалітетах 3 міст.