BMDA відзначила МІМ спеціальною нагородою

14 травня 2019

Балтійська асоціація розвитку менеджменту (BMDA) – яка від початку свого існування мала на меті стимулювання розвитку менеджменту в Прибалтійському регіоні та наразі об’єднала учасників з 24 різних країн, в тому числі США і Великобританії – відзначила Бізнес-школу МІМ спеціальною нагородою «За значний вплив» (for Significant impact).

Нагорода вручалась вперше. Крім того МІМ є першою бізнес-школою, діяльність якої вирішили відзначити в BMDA.


«Нагороду було присвоєно за значний 30-річний внесок бізнес-школи МІМ у розвиток українського підприємництва та його інтеграцію в європейську та глобальну економіку в цілому, а також за видатний внесок бізнес-школи у створення нового бачення та практик менеджерської освіти в Україні зокрема», - йдеться у повідомленні на офіційній сторінці BMDA.


Відкрившись 30 років тому – у 1989 році – МІМ став першим оператором бізнес-освіти у Східній Європі. Міжнародний інститут менеджменту (так тоді називалась бізнес-школа МІМ), по-суті, створив ринок освіти для менеджерів в Україні, і довгі роки залишається його лідером, про що, зокрема, свідчать позиції МІМ в міжнародних рейтингах.

«Ми перші в Україні, хто відкрив програми МВА. Першими почали навчати бізнес на спеціальних корпоративних програмах, сформованих під потреби конкретного бізнесу. Першими повезли слухачів на стажування в США та ПАР. Першими почали використовувати в навчанні управлінців бізнес-симуляції, і досі залишаємось тими, хто цей інструмент використовує найактивніше в Україні. Але всі ці роки, розвиваючись самі, ми створювали та розвивали ринок управлінської освіти, ринок бізнес-освіти в Україні. Ми розвивали бізнес-середовище. Через спеціальні партнерські програми як MBA-PA та Школа Мерів, ми готували високоякісні управлінські кадри для публічної служби. І мені надзвичайно приємно, що колеги з BMDA відзначили 30 років нашої праці, спеціально започаткувавши для нас нагороду», - говорить президент Бізнес-школи МІМ Ірина ТИХОМИРОВА.

Бізнес-школа МІМ є членом BMDA з 2005 року. А рік тому (2018 року) президент Бізнес-школи МІМ Ірина ТИХОМИРОВА стала членом борду Балтійської асоціації розвитку менеджменту.

Як член борду Ірина Тихомирова утрималась під час голосування за присвоєння МІМ спеціальної відзнаки «За значний вплив».