«Бізнес-аналіз» – програма для практиків, які хочуть систематизувати і підсилити досвід

23 березня 2023

Ще більше інструментів для практиків пропонує оновлений портфель програм pre-MBA від МІМ. Ще більш концентроване навчання для тих, хто хоче підсилити власні «хард скіллз» в управлінні проєктами, бізнес-адмініструванні, фінансах та маркетингу пропонує програма «Бізнес-аналіз».

Менеджер середньої ланки, який присвятив компанії кілька років і завдяки власним досягненням «виріс» до своєї посади, має безперечне розуміння, як працює компанія на основі того шляху, який він пройшов. Однак із кар’єрним зростанням збільшується і горизонт, який має охопити управлінець. Програма «Бізнес-аналіз» допоможе сформувати більш широке бачення і дасть інструменти для системного підходу у вирішенні задач.

- Людина може добре знати свою справу, яку вона робить конкретно на своїй позиції, а все, що за фокусом уваги – може бути у вигляді загальних уявлень і фрагментарних знань. Наша задача – протягом навчання перетворити їх на системне бачення бізнес-адміністрування як такого. Крім того, на програмі отримують нові додаткові інструменти для більш структурованого  управління в бізнесі. А якщо людина на позиції міддл-менеджера краще розуміє всі інші функції, які відбуваються в компанії, це дає їй певний поштовх чи імпульс, щоб вона почала зростати далі в своїй кар’єрі, – розповідає про переваги програми Віцепрезидент Бізнес-школи МІМ Олексій Виноградов.

На відміну від осіннього набору, у весняній версії програми буде ще більше годин на профільні курси, серед яких контролінг та управлінський облік, оцінка фінансового стану компанії, податкове планування та ефективність бізнес-процесів.

- МІМ завжди приділяє увагу практичному застосуванню набутих знань – люди отримують набір навичок та інструментів, необхідний і достатній для самостійного написання бізнес-плану. Власне, цілісний робочий документ і його захист і буде результатом навчання тих, хто прийде на «Бізнес-аналіз», – продовжує Олексій Виноградов.

Цю програму не можна вважати скороченою МВА, бо вона переслідує інші цілі, зокрема дати більш концентровано ті знання, які необхідні саме з точки зору потреб і задач менеджера.

- Будь-який менеджер має розуміти, як зробити бізнес інвестиційно привабливим та більш прибутковим. Для цього важливі дві речі – управління людьми і управління функціями. І це якраз те, чому ми навчаємо на Бізнес-аналізі, – підсумовує Олексій Виноградов.

Старт програми – 19 квітня. Детальний опис програми: https://mim.kyiv.ua/programs/pre-mba-bznes-analz.

Якщо ви хочете дізнатися більше про весь портфель програм pre-MBA, 11 квітня о 9.30 приєднуйтеся до нашої онлайн презентації. Обов'язково зареєструйтеся: https://mim.kyiv.ua/register-event?id=290. Посилання на ZOOM-конференцію буде надіслано на вказану вами електронну адресу. Будьте уважні при заповненні форми та перевірте кошик Спам.

Також детальну консультацію можна отримати за телефоном +38 067 339-80-55 або в будь-якому зручному для вас месенджері за цим номером.