Бізнес-освіта в МІМ – перспективи для кращого результату в управлінні та підприємництві

04 квітня 2023

Є бажання професійно розібратися в тому, як працює бізнес, і розвиватися не тільки на основі інтуїції та підприємницького хисту? Ми у Бізнес-школі МІМ переконані, що краще вчитися системно і за підтримки провідних викладачів-практиків, а не на власних помилках.

Враховуючи потреби бізнесу, у тому числі щодо кризового управління, МІМ переформатував портфель програм Pre-MBA, щоб якнайкраще відповідати сучасним запитам української бізнес-спільноти.

На відміну від класичної MBA, яка охоплює функціонування бізнесу з усіх його боків, портфель програм Pre-MBA виокремлює певні бізнес-задачі і дає інструментарій для їх прицільного вирішення.

Для тих, хто хоче розуміти механіку бізнес-процесів, на яку спирається у своїй роботі кожна організація, найкраще підійде Pre-MBA «Бізнес-аналіз». Весняна версія програми матиме ще більше годин на профільні дисципліни, а отже дозволить детально охопити усе, що необхідно як початківцю, так і практику. Ця програма найкраще вирішує потреби малого та середнього бізнесу і буде цікава  для тих, хто збирається започаткувати власну справу, а також для амбітних підприємців, які бажають масштабуватися.

Програма Pre-MBA «Лідерство» допоможе не лише розібратися із управлінським інструментарієм, але й сприятиме особистісній трансформації та професійному зростанню. Акцент на тонкощах людської взаємодії, мотивації та розумінні потреб співробітників і клієнтів. Після закінчення цієї програми слухачі розвинуть кращу версію себе і отримають практичний план власного зростання.

І ще одна програма, в фокусі якої поєднання hard&soft skills, – Pre-MBA «Бізнес». Логіка програми нагадує класичну МВА і оптимальна саме для тих, хто хоче у відносно короткий термін отримати базові знання з управління компанією. Вміння та навички, які можна здобути на цій програмі, стануть корисними керівникам підрозділів великих компаній, власникам середнього та малого бізнесу, керівникам середніх і малих компаній.

Дізнатися більше про кожну з програм і підібрати ту, яка підходить саме під ваші задачі, можна під час онлайн-презентації 11 квітня о 9.30.  Формат – зустріч з Віцепрезидентом Бізнес-школи МІМ Олексієм Виноградовим на базі платформи ZOOM. 

Для участі зареєструйтеся за посиланням: https://mim.kyiv.ua/register-event?id=290.

Додаткові запитання та заявки на індивідуальні консультації надсилайте нашому менеджеру Ользі Ліповській на адресу o.lipovska@mim.kyiv.ua