Бізнес-освіта як складова життєстійкості - Ірина Тихомирова для AACSB

19 квітня 2023

«Для нас дуже важливо відчувати, що ми не самотні. Для нас, як для народу України, Бізнес-школи та всієї країни», - про це в коментарі для Асоціації з розвитку університетських бізнес-шкіл (AACSB) сказала Президент МІМ Ірина Тихомирова, згадуючи шалену підтримку, яку отримала від закордонних партнерів ще на початку повномасштабного вторгнення. Колеги з усього світу писали про свою готовність викладати, однак на той час відновити освітній процес було неможливо.

Втім, у квітні попри всі перешкоди і непевність ситуації, дві об’єднані групи pre-MBA стали першопрохідцями навчання у новій реальності. А бажання іноземців підтримати МІМ академічними знаннями конвертувалося у національний освітній проєкт Reinforce UA.

Від червня минулого року провідні мислителі сучасності безоплатно читають лекції для української аудиторії, діляться своїми знаннями, щоб наснажувати своїми ідеями та баченням бізнес і громадський сектор у цей непростий час, сповнений викликів.

Ірина Тихомирова також анонсувала вихід книги за результатами проєкту ReІnforceUA, щоб матеріали лекцій були доступними для якнайширшого кола українців. Тим більше, що багато спікерів, нехай і у онлайн-форматі, «завітали» до України вперше, але всі як один висловлювали свою підтримку і захоплення.

Також у планах провести однойменний форум і запросити спікерів тепер вже фізично зустрітися з українською аудиторією в жовтні 2023 року.

Переглянути відео на сайті AACSB можна за посиланням.

Довідково: AACSB була заснована 1916 року задля акредитації шкіл по всьому світу. Бізнес-школа МІМ є акредитованим членом Асоціації. В результаті спільного звернення академічної спільноти, серед ініціаторів якого був і Міжнародний інститут Менеджменту, AACSB, AMBA & BGA ТА EFMD призупинили свою діяльність у російських установах.