Черговий випуск: корпоративна програма для Medicover та Lisod

09 липня 2018

«Настав такий час, коли медична галузь потребує кардинальних змін. Бізнес-школа допомагає налаштувати роботу медичного бізнесу відповідно до вимог часу», – зазначив віце-президент МІМу Олексій Виноградов. Такою відповіддю на потреби медичного ринку стала спільна корпоративна програма для мережі клінік Medicover та Лікарні ізраїльської онкології Lisod, яка нещодавно завершилась у Бізнес-школі МІМ.

Протягом 6 місяців лікарі обох медичних установ проходили навчання, опановуючи такі дисципліни, як: менеджмент, управління бізнес-процесами, маркетинг, фінанси, взаємодія в командах тощо.

«Програма дуже цікава, при цьому вона швидка та зрозуміла. Це саме те, чого потребують лікарі, які не мають економічної освіти. - зазначив Руслан Червак, Генеральний директор ПП «Медичний центр “ІНТЕРСОНО”», головний лікар. - «По завершенню учасники програми підготували проекти-презентації, більшість яких буде реалізовано у майбутньому».

Обмін досвідом між представниками різних клінік та активне спілкування у середині команд, які спостерігались протягом усього періоду навчання, також мали позитивний вплив на учасників. «Знання – це першочергове, за чим ми звернулися в МІМ. Однак окрім знань ми отримали чудову можливість поглибити стосунки в середині нашої команди, зблизитись між собою», - зазначила Мар’яна Свірчук, виконавчий директор ПП «Медичний центр “ІНТЕРСОНО”».

Довідково: Medicover – міжнародна мережа медичних закладів, провідний постачальник медичних й діагностичних послуг у Європі. З 2014 року Medicover працює в Україні. До його локальної мережі входять: медичний центр, поліклініка Medicover та два центри репродуктології «Інтерсоно Medicover Group» у Львові, а також Центр репродуктології Medicover Fertility у Дніпрі.

Лікарня ізраїльської онкології LISOD - перший в СНД приватний онкологічний медичний центр.