Четверті «4 Palmes of Excellence» поспіль!

Бізнес-школа МІМ стала постійним членом елітного клубу з 300 найкращих бізнес-шкіл світу

25 жовтня 2019

На 12-й щорічній Світовій конвенції Бізнес-шкіл, яка проходить зараз у Бангкоку (Тайланд), Бізнес-школа МІМ отримала 4 пальмові гілки якості. Четвертий рік поспіль МІМ входить до ТОП-300 бізнес-шкіл світу і ТОП-15 – у Східній Європі рейтингу Eduniversal.

ДО слова, МІМ – єдина Бізнес-школа в Україні, яка стала вже постійним членом елітного клубу з 300 найкращих бізнес-шкіл світу.

«Ми працюємо в глобальному світі, тому постійно підтверджуємо, що наші продукти (освітні програми, консалтингові послуги, корпоративні проекти) - на рівні світових стандартів. Eduniversal – це знак якості, зрозумілий усім  на всіх континентах. Автори рейтингу розділили світ на умовні географічні зони. І щороку конвенція відбувається в різних зонах. Минулого року вона була в Хорватії - це Зона Центральної та Східної Європи. Цьогоріч в Тайланіді - це Зона Азії. Наш результат - це сигнал світові, що в Україні є люди, які керуються тими ж принципами, і сповідують ті ж цінності, що світове бізнес-товариство. Це значна перевага для наших випускників і при працевлаштуванні, і при встановленні партнерських відносин з іноземними інвесторами», - говорить Президент Бізнес-школи МІМ Ірина ТИХОМИРОВА.

Рейтинг Eduniversal готує приватна французька консалтингова компанія і рейтингове агентство SMBG. За задумом ініціаторів рейтингу Eduniversal, "пальми" (Palmes) повинні показувати рівень міжнародної репутації навчального закладу.

Класифікація по пальмах проводиться з використанням двох основних елементів: критеріїв інтернаціоналізації і голосування деканів. Критерії інтерналізації – це акредитації, отримані школами (AACSB, EQUIS, AMBA, Державна кваліфікація та ін.); місця у міжнародних класифікаціях (Financial Times, Shanghai Jiao Tong University, Business Week, Asiaweek, Wall Street Journal, America savings, THES, SMBG, тощо); участь в міжнародних академічних асоціаціях (EFMD, CLADEA, CEEMAN, EMBA, AAPBS і ін.); мережу партнерів деканів і бізнес-шкіл на міжнародному та місцевому рівнях та відомі дослідження і сайти в світі освіти і університетів.

Голосування деканів. Кожен декан університетів і шкіл, включених до списку 1000, може порекомендувати інший навчальний заклад, відповідаючи на питання: «Які з наступних шкіл ви б порекомендували людині, яка хоче вчитися в цій країні?».