Четверта група кадрового резерву НБУ завершила навчання у МІМ

13 грудня 2022

Співпраця Бізнес-школи МІМ та Національного банку України триває давно. У грудні закінчила навчання ще одна група слухачів, яких не зупинила ні війна, ні інтенсивний графік роботи Нацбанку у кризові часи.  

«Зараз багато наших іноземних партнерів кажуть, що вони навіть не можуть уявити, як ми продовжуємо працювати в таких умовах. Те, що робите ви, що робить вся наша країна, викликає захоплення у світі. Це приклад нашої абсолюної віри в Перемогу України, адже не можна вчитися, не думаючи про майбутнє», – сказала у вітальному слові Президент МІМ Ірина Тихомирова.  

Викладачі Бізнес-школи складали програму з урахуванням специфіки банківської сфери та діяльності НБУ, а також завдань, які ставилися перед фахівцями Нацбанку. Окрім теорії та практичних кейсів, навчання містило інтерактивні компоненти. Один з них – бізнес-симуляція «Менеджмент гейм», яка допомагає розвинути і вдосконалити навички стратегічного мислення, управління ризиками, командоутворення тощо.

Головний експерт управління розвитку корпоративної культури та лідерства Департаменту персоналу НБУ Ірина Шаульська подякувала викладачам МІМ за концентрований комплекс знань і привітала своїх колег з успішним закінченням навчання: «Ви є героями свого фронту і змогли приємно здивувати Бізнес-школу МІМ. Адже умови для навчання були надзвичайно складними. Але разом з МІМ ви йшли вперед, щоб активно працювати заради нашої Перемоги».

Зараз у МІМ вже навчається наступна група кадрового резерву, тож надійне партнерство заради успішного майбутнього України триває!