Чому варто йти навчатися на pre-MBA Менеджмент та лідерство?

23 серпня 2022

Чому варто обрати програму pre-MBA Менеджмент та лідерство в МІМ?

Тому що криза - найкращий час для навчання та вдосконалення своїх менеджерських навичок та лідерських якостей.

Олександр Сударкін, директор програми pre-MBA Менеджмент та лідерство, відповів на декілька питань щодо навчання:

Чи має сенс вивчати практики менеджменту та опановувати методи розвитку лідерських навичок, коли все так швидко змінюється?

«Ті, хто вчать навичкам управління, мають бути практиками. Не можна просто переповідати книги, статті тощо. При цьому ті, хто навчає управлінню, мають бути і теоретиками теж. Якщо ти вчиш тільки на своєму досвіді, то зможеш навчити тільки тому, як успішно бути собою в минулому. Тому варто вчитись в тих, хто і сам керує бізнесом або постійно консультує бізнес, та водночас у тих, хто знає основні моделі управління. Не треба вигадувати те, що давно описано в літературі по менеджменту, та ще й перевірено колегами».

Але може, менеджменту взагалі не можна навчитись? Просто практика, практика, помилки і знову практика?

«Я орієнтуюсь на дві речі. Перша – це відгуки управлінців про навчання протягом певного часу. Якщо програма йде рік, два, три і випускники кажуть, що їм корисно – це знижує вірогідність суто емоційних реакцій та когнітивних спотворень.
Але є ще другий вимір – це зворотний зв'язок від підлеглих щодо керівника до та після навчання. Зазвичай їх можна узагальнити таким коментарем «Не знаємо, що ви їм там розповідаєте – але він/вона стали зовсім іншими. Працювати набагато легше. Довіряють, делегують, підтримують». Це надихає. Після випуску на програмі Менеджмент та лідерство в Бізнес-школі МІМ ми часто читаємо такі коментарі щодо наших слухачів і випускників від їх колег».

Як часто змінюється зміст програми? І коли стартує навчання?

«Ми постійно впроваджуємо оновлення, щоб навчання ставало ще цікавішим та кориснішим. У 2022-2023 навчальному році програма була переформатована: вона стала більш насиченою, інтенсивною та відповідає реаліям сучасного воєнного часу та потреб бізнесу в Україні. Чекаємо на вас 25 жовтня 2022 року!

Обирай своє переможне навчання та ставай лідером завтрашнього дня разом з МІМ!
Залишай заявку на сайті вже сьогодні, адже кількість місць у групі обмежена.