Де отримувати MBA-освіту - в Україні чи за кордоном?

Бізнес-школа МІМ взяла участь в міжнародній виставці Access MBA в Києві, на якій були представлені кращі світові бізнес-школи

17 лютого 2020

Бізнес-школа МІМ взяла участь в міжнародній виставці Access MBA в Києві, на якій були представлені кращі світові бізнес-школи.

Аудиторія Access MBA - перспективні менеджери і власники бізнесів. Їм важливо було порівняти різні варіанти бізнес-освіти і підібрати для себе оптимальний.

Про те, чому часто розумніше вибрати бізнес-школу в Україні, ніж за кордоном, розповів Олександр Бобровський, керівник навчальних проектів та програм Бізнес-школи МІМ

Програма та міжнародні акредитації

Самі програми МВА стандартні. До них є міжнародні базові вимоги, які бізнес-школи повинні виконувати.

МІМ - єдина бізнес-школа в Україні, у якій дві міжнародні акредитації - АМВА і IQA.

Також MIM входить в топ-300 бізнес-шкіл в світі і в топ-15 в Східній Європі по рейтингу Eduniversal.

МІМ співпрацює з провідними світовими бізнес-школами: Carnegie Mellon University у США, Thunderbird School of Global Management's у Швейцарії, GIBS у Південній Африці і CEIBS в Китаї. Остання - найкраща бізнес-школа Азії.

Знання українських бізнес-реалій

Ще одна перевага МІМ в тому, що ми вчимо, як працювати і вести бізнес саме в наших реаліях. У штатних і запрошених викладачів МІМ є академічний і ринковий бекграунд.

Навіть якщо мова про вихід на міжнародний ринок, то ми показуємо, як це краще робити саме резиденту України. Як для свого бізнесу, так і для самого себе в якості топа західної компанії.

Вартість

Також важливим є питання ціни. Якщо в західних бізнес-школах навчання коштує близько $100 тис, то в Україні 25-30.

Розташування та міжнародний нетворкінг

Важливо, що МІМ територіально розташований в Україні. Не треба заради навчання часто залишати бізнес без нагляду.

У той же час міжнародний нетворкінг відмінно проходить під час Міжнародних модулів у США, Швейцарії, Південній Африці чи Китаї.

 

Кейс від одного з слухачів SE МВА МІМ про те, як він завів бізнес-знайомства і почав міжнародне співробітництво з компанією-лідером у своєму сегменті під час Міжнародного модуля в Шанхаї, читайте за посиланням