День народження легенди - вітаємо Іцхака Адізеса

22 жовтня 2021

Вітаємо з Днем Народження Іцхака Адізеса – провідного світового експерта у сфері управління змінами. Він понад сорок років розробляв та вдосконалював власну методологію, яка дає змогу корпораціям, урядам та складним організаціям успішно змінювати організаційні структури без руйнівних конфліктів.

Бажаємо міцного здоров’я та енергії для втілення всіх ідей!

Наша Бізнес-школа давно має близькі й теплі відносини з доктором Адізесом та його Інститутом.

У 2014 році Іцхак Адізес став почесним доктором у МІМ, а у 2015 році гуру менеджменту відкрив спільну з Бізнес-школою МІМ програму «Управління змінами». За 4 роки, у 2019-му, МІМ нагородив видатного вченого та бізнес-консультанта почесною відзнакою «Thinker of the decade» («Мислитель десятиріччя»). А в 2018 році в серії «Бізнес-школа МІМ рекомендує» вийшло друком перше україномовне видання бестселера Іцхака Адізеса «Управління змінами».

Більше того, новітні тренди системного та колективного менеджменту на основі теорії Адізеса лягли в основу Міжнародної програми з лідерства, яка відбудеться у травні 2022 року в Турції. Учасники будуть навчатися лідерству й одразу відпрацьовувати навички на практиці. А саме на яхтах, які є чудовим інструментом для тренування лідерських та командних якостей. Деталі тут https://events.mim.kyiv.ua/yachts/uk/