Ділова англійська з викладачем з Кембриджу в МІМ

Старт групи Intermediate - 31 березня

29 березня 2020

25 березня в Бізнес-школі МІМ стартував онлайн-курс ділової англійської для слухачів SE MBA з рівнем Advance.

Заняття проводив Девід Пауел, старший екзаменатор Кембриджського університету.

Розповідаємо про плюси такого формату, міжнародний досвід викладача та старт нової групи Intermediate.

Своїми враженнями про перше заняття поділилася Олена Черненко, засновниця і директорка агентства медичного консалтингу «Медкапіталгруп», слухачка SE MBA у МІМ

Перше онлайн-заняття довгоочікуваного курсу ділової англійської в рамках програми SE MBA - для мене особисто, формат цілком новий. Але незвично було тільки перші 10 хвилин. Далі - відчуття повного занурення і реальної роботи в аудиторії. Я впевнена, що невизначеність і непрогнозованість не повинні ставати перешкодою до досягнення цілей, і я вдячна бізнес-школі МІМ за швидку і чітку організацію онлайн навчання.

Викладач з Кембриджу

Заняття проводив Девід Пауел, старший екзаменатор Кембриджського університету. Він має досвід викладання англійської як іноземної для дорослих більше 30 років. Як викладач і редактор співпрацював з такими відомими міжнародними компаніями, як Служба моніторингу BBC, Horizon Capital, Ciklum, ING Barings, Luksoft, Master Card, Nissan, Radio Free Europe, Philip Morris, МВФ, МАУ, а також з Адміністрацією Президента України.

Оксана Кукуруза, завідувачка секцією ділової англійської мови в МІМ

Ми запросили саме Девіда Пауела викладати ділову англійську в МІМ, тому що він має великий педагогічний досвід і роботу в Кембриджі. Завдяки цьому він має високі стандарти викладання та оцінювання знань і навичок з англійської мови. А викладання у великих міжнародних компаніях дало йому розуміння, яка саме англійська потрібна бізнесменам. Крім того, він носій мови, тому може навчити йому всім соціокультурним нюансам.

Все це свідчить про його професійність та бездоганну репутацію.

Віртуальна аудиторія з ефектом присутності

Заняття проходять у віртуальній аудиторії в Zoom. Слухачі весь час можуть бачити та чути й однокурсників й викладача. Тут можна спілкуватися в реальному часі голосом з відео і в чаті. Наприклад, під час заняття можна підняти віртуальну руку і задати питання викладачеві, як тільки воно виникло. Питання і відповідь на нього почує вся група.

Так зберігається живе спілкування і живий контакт між людьми.

Девід Пауел, старший екзаменатор Кембриджа, запрошений викладач МІМ

Онлайн-формат чудово підходить для опанування ділової англійської мови.

Завдяки сучасним технологіям ми відтворили взаємодію, притаманну заняттю в аудиторії та забезпечили таку саму якість навчального процесу.

Старт групи Intermediate - 31 березня

Ми так надихнулися успіхом і затребуваністю нового для нас онлайн-формату, що вирішили запустити ще й групу для тих, у кого рівень англійської Intermediate (В1).

Цей курс для вас, якщо ви:

Вивчайте англійську в МІМ зараз і перед вами відкриються нові бізнес-можливості.

Бо криза минеться, а навички залишаться з вами і допоможуть зробити новий потужний ривок у розвитку. 

Подробиці за посиланням