Експерти Norvik Banka на зустрічі Фінансового клубу МІМ

зустріч присвячена обговоренню трендів банківської справи, МСФО (IFRS) 9 та змінам порядку ведення фінансової звітності

27 лютого 2018

22 лютого відбулося перше цього року засідання Фінансового клубу. Зустріч була присвячена обговоренню трендів банківської справи, МСФО (IFRS) 9 та змінам порядку ведення фінансової звітності. Досвідом і баченням ситуації ділилися експерти Norvik Banka: Дмитро Калмиков - перший Віце-президент і член Правління, Денис Новіков - Віце-президент, Директор департаменту інвестицій, Олівер Брамуелль - CFA, Голова Правління.

Зміни та інновації останніх років не обходять стороною навіть таку усталену сферу, як банківська справа. Онлайн-кредитування, open- і digital-banking, хмарні технології, біткоїни та заміна співробітників на штучний інтелект – уже давно реальність. Розповідаючи про тренди сучасного банкінгу Євросоюзу, Дмитро Калмиков детальніше зупинився на нововведеннях, що стосуються України та країн СНД.

Як взаємодіяти з середовищем, яке постійно змінюється? Які зміни з`явилися в правила щодо відкриття та ведення банківських рахунків? На що варто звернути увагу при укладанні фінансових угод, оновленні та продовженні контрактів?

Особливу увагу Дмитро приділив досвіду проведення угод купівлі-продажу активів як зі сторони банку, так і третіх осіб. Говорили, на що варто звернути увагу, враховуючи нові правила банкінгу.

Наступною темою для обговорення став виступ Дениса Новікова, який розповів про новий стандарт фінансової звітності – МСФО (IFRS) 9. Денис детально розглянув фінансові інструменти МСФО, їх класифікацію та оцінку, відповів на численні питання з залу.

На закінчення Олівер Брамуелль, Голова Правління Norvik Banka, поділився з аудиторією своїм баченням, як цілеспрямовано досягати успіху в цьому метушливому і повному змін світі. Олівер вважає, що можливість досягати успіху часто пов’язана з умінням концентруватися на завданні, яке потребує розумового залучення. Саме сфокусованість на пріоритетах дозволяє отримати кращий результат за менший термін, розвивати навички, досягати майстерності.

Часто неможливість тримати увагу в фокусі є проблемою сучасних менеджерів. Наша повсякденність заповнена високими технологіями вдома, мультизадачністю на роботі. Паралельна робота над декількома завданнями, часті відволікання на телефон, пошту, інші фактори - потребують більше часу, ніж здається з першого погляду.

Чи шкодить мультітаскінг нашій ефективності? Як занурюватися в завдання глибоко, довше залишатися сконцентрованим?

Подальше обговорення піднятих у виступах тем, за традицією, було продовжено у неформальній обстановці під час фуршету.

Дякуємо всім, хто знайшов час і прийшов на засідання Клубу!